
Opis
Dvojni - palice PCB Terminal Block; 2,5 mm²; Razmik zatiča 5 mm; 20-polni; Cage Clamp®; siva
PCB Terminal Block, serija 736, siva
PCB priključni blok, številka 736 - 110, omogoča preprosto in varno povezavo. Pri oblikovanju naprave se zanašajte na zanesljivo varnost: PCB Terminal Blocks ponujajo različne možnosti aplikacije. Ta priključni blok PCB zahteva odstranjevanje dolžin od 5 do 6 mm za povezavo prevodnika. Ta izdelek uporablja tehnologijo Cage Clamp®. Zanesljiva in vzdrževanje - brezplačna kletna klet Universal Connect omogoča povezavo vseh vrst prevodnikov s pomočjo kletke brez potrebe po predhodni obdelavi. To odpravlja potrebo po stiskanju žičnih ferul. Dimenzije (širina x višina x globina) so (51,1 x 30,6 x 21) mm. Ta priključni blok PCB je primeren za prereze prevodnikov od 0,08 mm² do 2,5 mm², odvisno od vrste prevodnika. Kontaktna površina je kositer. Ta priključni blok PCB deluje z operacijskim orodjem. Priključni blok PCB je spajkan s pomočjo THT. Vodnik je vstavljen pod kotom 45 stopinj na površino.
Ocene na IEC/EN
| Ocene | med moduli |
| Ocene na | IEC/EN 60664-1 |
| Nominalna napetost (III/3) | 250V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 4KV |
| Nazivna napetost (III/2) | 500V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III/2) | 4KV |
| Nominalna napetost (II/2) | 630V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (II/2) | 4KV |
| Nazivni tok | 23A |
| Legenda (ocene) | (III / 2) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 2 |
Ocene na IEC/EN 2
| Ocene | med krovi |
| Ocene na | IEC/EN 60664-1 |
| Nazivna napetost (III/3) | 320V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III/3) | 4KV |
| Nazivna napetost (III/2) | 500V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III/2) | 4KV |
| Nazivna napetost (II/2) | 630V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (II/2) | 4KV |
| Nazivni tok | 23A |
Ocene na ul
| Odobritve na | UL 1059 |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupine B) | 300V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina B) | 10A |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupine D) | 300V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina D) | 10A |
Ocene na CSA
| Odobritve na | CSA |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupine B) | 300V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupine B) | 10A |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupine D) | 300V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupine D) | 10A |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 20 |
| Skupno število potencialov | 20 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Kletka® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Trden prevodnik | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 1,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | 12 awg: thhn, thwn |
| Dolžina traku | 5… 6 mm / 0,2… 0,24 palca |
| Smer povezave prevodnika s PCB | 45 stopinj |
| Številka droga | 20 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 5 mm / 0,197 palcev |
| Širina | 51,1 mm / 2.012 palcev |
| Višina | 30,6 mm / 1,201 palca |
| Višina s površine | 26,6 mm / 1,043 palca |
| Globina | 21 mm / 0,827 palcev |
| Dolžina pin spajke | 4 mm |
| Dimenzije spajkalnih pin | 0,7 x 0,7 mm |
| Izvrtani premer luknje s toleranco | 1.3 (+0.1)mm |
Kontakt PCB
| Kontakt PCB | Tht |
| Ureditev za spajkalnik | znotraj končnega bloka (v - vrstici) |
| Število spajkalnih zatičev na potencial | 1 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,351MJ |
| Teža | 23,1g |
Okoljske zahteve
| Omejeno temperaturno območje | -60… +105 |
Komercialni podatki
| Skupina izdelkov | 4 (tiskani konektorji) |
| PU (SPU) | 35 PCS |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4044918913614 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 736-110, Kitajska 736-110 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







