
2202-1201/000-001
2 - prevodnik skozi končni blok; s tipko
Opis
2 - prevodnik skozi končni blok; s tipko -; 2,5 mm²; s preskusnim pristaniščem; Primerno za ex e II vloge; Označevanje stranskih in središča; za din - železnica 35 x 15 in 35 x 7,5; Push-in Cage Clamp®; 2,50 mm²; Zeleno
Ta vir - skozi končni blok s številko članka 2202 - 1201/000 - 001 se osredotoči na preprosto in varno povezavo. Ta vir - skozi končni blok zahteva dolžino odstranjevanja med 10 in 12 mm za povezavo prevodnika. Ne glede na to, ali v industrijskih aplikacijah ali v gradbenih aplikacijah: s krmo - skozi končne bloke lahko električne vodnike hitro in varno priključite. Glede na zasnovo so primerne za klasiko z ožičenjem ali potencialno distribucijo. Ta izdelek je opremljen s push - v tehnologiji Cage Clamp®. Pritisnite - v Cage Clamp® je vzdrževanje - brezplačna univerzalna povezava za vse vrste prevodnikov z dodano koristjo neposrednega priključka v: potisni - in. Togi prevodniki, pa tudi fini - nasedli prevodniki s ferulami, se lahko priključijo neposredno brez orodij. Pred - Obdelava prevodnikov, npr. Z stiskanjem na ferule ni potrebna. Dimenzije so širina x višina x globina (5,2 x 48,5 x 39,5) mm. Glede na vrsto prevodnika je vir - skozi končni blok primeren za razseke prevodnika - od 0,25 mm² do 4 mm². Ta končni blok podajanja deluje s pomočjo gumba. TOPJOB® s terminalni bloki zagotavljajo varno električno povezavo v najrazličnejših industrijskih aplikacijah in v sodobnih stavbnih instalacijah. S samo enim končnim sistemom blokov lahko delate kjer koli na svetu in v vseh aplikacijah. Ta izdelek je primeren za nekatere ex aplikacije (glejte podatkovni list izdelka).
Ocene na IEC/EN
| Ocene na | IEC/EN 60947-7-1 |
| Nominalna napetost (III/3) | 800V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 8kV |
| Nazivni tok | 24A |
| Legenda (ocene) | (III / 3) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 3 |
Ocene na ul
| Odobritve na | UL 1059 |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupine B) | 600V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina B) | 20A |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupina C) | 600V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina C) | 20A |
Ocene na CSA
| Odobritve na | CSA 22.2 št 158 |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupine B) | 600V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupine B) | 20A |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupina C) | 600V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupina C) | 20A |
Ex Information
| Referenčna nevarna območja | Glejte "Prenosi - Dokumentacija - Dodatne informacije: Tehnični razdelek; Tehnične razlaga" |
| Ocene na | ATEX: PTB 18 ATEX 1005 U / IECEX: PTB 18.0012U (Ex Eb IIC GB) |
| Nazivna napetost EN (ex e ii) | 550V |
| Nazivni tok (ex e ii) | 22A |
| Nazivni tok (ex e ii) s skakalcem | 20A |
Izguba energije
| Izguba energije na pol (potencial) | 0,766W |
| Ocenjen tok iNZa določeno izgubo energije | 24A |
| Vrednost upora za določeno, trenutno - odvisna izguba moči | 0,001Ω |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 2 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni križ - razdelek | 2,5 mm² |
| Trden prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 palca |
| Smer ožičenja | Spredaj - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Širina | 5,2 mm / 0,205 palcev |
| Višina | 48,5 mm / 1,909 palcev |
| Globina iz zgornjega - rob DIN - | 32,9 mm / 1,295 palcev |
| Globina | 39,5 mm / 1,555 palcev |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | Zeleno |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,129mJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 5,3g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 100 psov |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4066966735765 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2202-1201/000-001, Kitajska 2202-1201/000-001 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







