
2204-1401/000-001
4 - prevodnik skozi končni blok; s tipko
Opis
4 - prevodnik skozi končni blok; s tipko -; 4 mm²; s preskusnim pristaniščem; Primerno za ex e II vloge; Označevanje stranskih in središča; za din - železnica 35 x 15 in 35 x 7,5; Push-in Cage Clamp®; 4,00 mm²; Zeleno
2204 serije Feed - skozi končni blok s potisnim - v kletki Clamp®
Feed - skozi blok terminala, številka 2204 - 1401/000 - 001, omogoča hitro in zanesljivo ožičenje. Ta vir - prek končnega bloka zahteva dolžino odstranjevanja od 11 do 13 mm za prevodno povezavo. Ne glede na to, ali v industrijskih ali gradbenih aplikacijah, ta vir - prek terminalnih blokov omogoča hitro in varno povezati električne vodnike. Glede na zasnovo so primerne za tradicionalno s pomočjo - ožičenja ali potencialne porazdelitve. Ta izdelek uporablja Push - v tehnologiji Cage Clamp®. PUSP - v tehnologiji Clamp® Connection tehnologija Cage Clamp® je univerzalna povezava za vse vrste prevodnikov z dodatno koristjo neposrednega priključka. Toge vodnike in nasedle prevodnike s ferulami se lahko priključijo neposredno v končni blok brez potrebe po orodjih. Dimenzije so (širina x višina x globina) (6,2 x 78,7 x 39,5) mm. Ta vir - skozi končni blok je primeren za prevodne prečke - od 0,5 mm² do 6 mm², odvisno od vrste prevodnika. Ta vir - skozi končni blok deluje s pomočjo gumba. TOPJOB® s terminalni bloki zagotavljajo varno električno povezavo v različnih industrijskih aplikacijah in v sodobnih stavbnih instalacijah. Omogočajo enostavno ožičenje z neposrednim priključitvijo trdnih, nasedlih in fino-verižnih vodnikov z žičnimi ferulami. Ta izdelek je primeren za nekatere ex aplikacije (glejte podatkovni list izdelka).
Ex Information
| Referenčna nevarna območja | Glejte "Prenosi - Dokumentacija - Dodatne informacije: Tehnični razdelek; Tehnične razlaga" |
| Ocene na | ATEX: PTB 18 ATEX 1006 U / IECEX: PTB 18.0013U (Ex Eb IIC GB) |
| Nazivna napetost EN (ex e ii) | 550V |
| Nazivni tok (ex e ii) | 31A |
| Nazivni tok (ex e ii) s skakalcem | 30A |
Izguba energije
| Izguba energije na pol (potencial) | 1,024W |
| Ocenjen tok iNZa določeno izgubo energije | 32A |
| Vrednost upora za določeno, trenutno - odvisna izguba moči | 0,001Ω |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 4 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni križ - razdelek | 4 mm² |
| Trden prevodnik | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 1… 6 mm² / 14… 10 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 palca |
| Smer ožičenja | Spredaj - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Širina | 6,2 mm / 0,244 palca |
| Višina | 78,7 mm / 3,098 palcev |
| Globina iz zgornjega - rob DIN - | 32,9 mm / 1,295 palcev |
| Globina | 39,5 mm / 1,555 palcev |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | Zeleno |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,24mJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 11,4g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4066966735819 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2204-1401/000-001, Kitajska 2204-1401/000-001 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







