
Opis
LED matrika XLamp® CXA1304 širi družino Cree LED -jev z več matriki, večkratnimi matrikami na manjši, enostavni platformi. Z zanesljivostjo osvetlitve Xlamp LED, majhna, enakomerna površina CXA1304 omogoča tako usmerjene kot nesmerne razsvetljave, vključno z zasnovo za naknadno vgradnjo svetilk in svetilke. Na voljo v dvostopenjski, 3-stopenjski in 4-stopenjski barvni konsistenci in s 6-mm optičnim virom, CXA1304 prinaša nove ravni toka in učinkovitosti na ta faktor. Vodnik za oblikovanje družine CX ponuja osnovne informacije o zahtevah za uspešno uporabo LED CXA1304 v modelih svetilk.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 410 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 400 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 9 V |
| Ocena moči: | 10.9 W |
| Dolžina: | 13,35 mm |
| Širina: | 13,35 mm |
| Višina: | 1,15 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 6 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | CXA1304 |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,15 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z nizko močjo |
| Teža enote: | 0,026455 oz |
Priljubljena oznake: CXA1304-0000-000C00B430G, CXA1304-0000-000C00B430G Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







