
2201-1501
5 prevoznika skozi končni blok; s tipko
Opis
5 prevoznika skozi končni blok; s push-gumbom; 1,5 mm²; s preskusnim pristaniščem; Primerno za ex e II vloge; Označevanje stranskih in središča; za Din-Rail 35 x 15 in 35 x 7,5; Push-in Cage Clamp®; 1,50 mm²; siva
2201 serije dovajanje končnega bloka s push-in Cage Clamp®
Ta končni blok podajanja (številka 2201-1501) je zasnovan za preproste in varne povezave. Za povezavo prevodnika je potrebna dolžina odstranjevanja 9 do 11 mm. Ne glede na to, ali so v industrijskih ali gradbenih aplikacijah ti spodnji spodnji bloki, ki omogočajo hitro in varno priključitev električnih vodnikov. Odvisno od zasnove so primerne za tradicionalno ožičenje ali potencialno distribucijo. Ta izdelek vsebuje tehnologijo Push-In Cage Clamp®. Push-in Cage Clamp® je univerzalna povezava brez vzdrževanja za vse vrste prevodnikov z dodatno koristjo neposredne potisne povezave. Toge prevodnike in nasedle vodnike s ferulami je mogoče neposredno povezati brez orodij. Predobdelava vodnikov, kot je stiskanje na ferule, ni potrebna. Dimenzije so širina x višina x globina (4,2 x 80,6 x 39,5) mm. Ta sporni sponki je primeren za prereze prevodnika od 0,25 mm² do 2,5 mm², odvisno od vrste prevodnika. Ta končni blok podajanja upravlja s tipkam. TOPJOB® s terminalni bloki zagotavljajo varno električno povezavo v različnih industrijskih aplikacijah in v sodobnih stavbnih instalacijah. S samo enim končnim sistemom blokov lahko delate kjer koli na svetu in v kateri koli aplikaciji. Ta izdelek je primeren za nekatere ex aplikacije (glejte podatkovni list izdelka).
Ex Information
| Referenčna nevarna območja | Glejte "Prenosi - Dokumentacija - Dodatne informacije: Tehnični razdelek; Tehnične razlaga" |
| Ocene na | ATEX: PTB 05 ATEX 1094 U / IECEX: PTB 05.0034U (Ex Eb IIC GB) |
| Nazivna napetost EN (ex e ii) | 550V |
| Nazivni tok (ex e ii) | 17A |
| Nazivni tok (ex e ii) s skakalcem | 16A |
Izguba energije
| Izguba energije na pol (potencial) | 0,56W |
| Ocenjen tok iNZa določeno izgubo energije | 17,5A |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 5 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | PRIKLJUČEK KLJUČNEGA KAGE® |
| Vrsta aktiviranja | Potisni gumb |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni prerez | 1,5 mm² |
| Trden prevodnik | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Trden prevodnik; prekinitev potiska | 0,75… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| Fino verižni dirigent | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Fino verižni dirigent; z izoliranim trakom | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Fino verižni dirigent; s ferrule; prekinitev potiska | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| Opomba (prerez prevodnika) | Glede na značilnosti prevodnika je mogoče vstaviti tudi prevodnik z manjšim prerezom s pritiskom. |
| Dolžina traku | 9… 11 mm / 0,35… 0,43 palca |
| Smer ožičenja | Ožičenje spredaj |
Fizični podatki
| Širina | 4,2 mm / 0,165 palcev |
| Višina | 80,6 mm / 3.173 palcev |
| Globina z zgornjega roba din-Rail | 32,9 mm / 1,295 palcev |
| Globina | 39,5 mm / 1,555 palcev |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,185mJ |
| Teža izolacijskega materiala | 4,82g |
| Teža | 7,2g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 20 oseb |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | V |
| Gtin | 4066966665772 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2201-1501, Kitajska 2201-1501 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







