
Opis
OPIS IZDELKA
XLamp® XT-E LED, optimiziran za usmerjene aplikacije z visokim-lumnom, od notranjih in zunanjih do prenosnih in naknadnih vgradenj svetilk, zagotavlja visoko zmogljivost in visoko zanesljivost v industrijskem standardnem odtisu XP/XT. XT-E LED ponuja prednosti platforme XT/XP - kompaktno in preizkušeno ohišje 3,45 mm x 3,45 mm ter uveljavljen ekosistem -, ki proizvajalcem luči omogoča poenostavitev postopka načrtovanja in skrajšanje časa za trženje.
XT-E LED je na voljo v kraljevsko modri in beli barvi. XT-E White LED ponuja možnost visoke učinkovitosti. V tem dokumentu izraz bela označuje belo LED XT-E ne glede na njeno učinkovitost. Izraza standardna in visoka učinkovitost se uporabljata, kadar je to potrebno za razlikovanje delovanja visoko učinkovite XT-E LED od XT-E LED brez možnosti visoke učinkovitosti.
Specifikacija
| Lastnosti izdelka | Vrednost nepremičnine |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvna LED |
| RoHS: | Več informacij |
| izdelek: | Modre LED diode |
| Slog namestitve: | SMD/SMT |
| Paket/kovček: | SMD-2 |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 465 nm |
| Barva osvetlitve: | Kraljevsko modra |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 550 mW |
| Če - naprej trenutno: | 350 mA |
| Vf - Vzhodna napetost: | 2.85 V |
| Nazivna moč: | 550 mW |
| Oblika leče: | Kupola |
| Transparentnost objektiva: | jasno |
| serija: | XTEARY |
| Paket: | Kolut |
| blagovna znamka: | Cree LED |
| visoko: | 2,36 mm |
| Velikost LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| dolžina: | 3,45 mm |
| Najvišja delovna temperatura: | + 85 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega pakiranja: | 1000 |
| Podkategorije: | LED diode |
| Blagovna znamka: | XLamp |
| vrsta: | Visoko zmogljive LED diode |
| Prikazni kot: | 140 stopinj |
| Vr - Povratna napetost: | 5 V |
| širina: | 3,45 mm |
| Teža enote: | 1.695 g |
Priljubljena oznake: cree xteary-00-0000-000000n03, Kitajska cree xteary-00-0000-000000n03 proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







