
XPGDRY-L 1-0000-00401
Enobarvne LED -LEDS Royal Blue 451Nm Flux MW 635
Opis
LED XLAMP® XP-G3 so optimizirani za usmerjene, visoke osvetlitvene aplikacije, kjer sta učinkovitost in optični nadzor kritični, kot so cesta, prenosna in vrtnarska. Kompaktna in preizkušena 3,45 mm platforma XP ima na voljo odličen ekosistem optike in sistemskih rešitev, kar omogoča proizvajalcem razsvetljave, da poenostavijo svoj postopek oblikovanja in skrajšajo čas na trg. LED XP-G3 so na voljo v in dve različni različici bele in kraljevske modre: Standard & S Line. XP-G3 Photo Red je na voljo v različici S Line. White Standard različica zagotavlja najboljše življenjske dobe TM-21 v razredu in barvno stabilnost sčasoma. Različice linij S bele, kraljevsko modre in foto rdeče zagotavljajo izboljšano učinkovitost, najboljšo odpornost na žveplo in boljšo zanesljivost na sistemski ravni s preklopnimi in zatemnjenimi cikli. S temi različicami linij S Cree LED ponuja tehnologijo z visoko močjo LED, ki je optimizirana tako za splošne kot za vrtnarsko razsvetljavo, kjer senzorji in preklop postajajo pogosti. V tem dokumentu izrazi White, Royal Blue in Photo Red označujejo belo, kraljevsko modro ali fotografijo rdeče LED XP-G3, ne glede na njegove standardne ali S linije. Po potrebi se uporabita standardna in S linija S, za razlikovanje na uspešnosti standardne LED XP-G3 od LED XP-G3 z možnostjo S Line.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Modre LED |
| Slog pritrditve: | SMD\/SMT |
| Paket\/primer: | SMD -2 |
| Valovna dolžina\/barvna temperatura: | 451 nm |
| Barva osvetlitve: | Kraljevsko modra |
| Svetlobni tok\/sevalni tok: | 635 MW |
| Če - naprej tok: | 350 Ma |
| VF - napetost naprej: | 2.79 V |
| Ocena moči: | 3 W |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 3,06 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Voda čista |
| Serija: | Xlamp XP-G3 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Višina: | 2,26 mm |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Trgovsko ime: | Xlamp |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 130 stopinj |
| Širina: | 3,45 mm |
| Teža enote: | 92.450 mg tablete |
Priljubljena oznake: XPGDRY-L 1-0000-00401, Kitajska XPGDRY-L 1-0000-00401 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







