
Opis
PCB priključni blok; vzvod; 6 mm²; Zatič razmik 7,5 mm; 2 - pol; Push-in Cage Clamp®; siva
2606 serije PCB priključni blok s potisnim - v Cage Clamp®
Ta priključni blok PCB (številka postavke 2606 - 3102) se osredotoča na hitro in zanesljivo povezavo. Pri oblikovanju naprave se zanašajte na dokazano zanesljivost: PCB Terminal Blocks ponujajo široko paleto možnosti aplikacije. Ta priključni blok PCB zahteva odstranjeno izolacijo med 11 in 13 mm, dolgim za povezavo prevodnika. Ta izdelek je opremljen s push - v tehnologiji Cage Clamp®. Pritisnite - v tehnologiji povezave Cage Clamp® omogoča popolno povezavo vseh vrst prevodnikov. Dodatna korist neposrednega parjenja omogoča povezavo prevodnikov z zadostno upornostjo, pa tudi fine - nasedle vodnike s ferulami brez orodij. Dimenzije so (širina x višina x globina) (17,85 x 31 x 24 mm). Odvisno od vrste prevodnika je priključni blok PCB primeren za prereze prevodnika od 0,2 mm² do 10 mm². Za površino stikov je bil uporabljen kositer. Ta terminal PCB deluje z ročico. PCB terminal je spajkan s pomočjo THT. Dirigent je vstavljen pod kotom 90 stopinj na desko.
Električni podatki
| Ocene na | IEC/EN 60664-1 |
| Nominalna napetost (III/3) | 800V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 8kV |
| Nazivna napetost (III/2) | 1000V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III/2) | 8kV |
| Nominalna napetost (II/2) | 1000V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (II/2) | 8kV |
| Nazivni tok | 41A |
| Legenda (ocene) | (III / 2) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 2 |
Ocene na ul
| Odobritve na | UL 1059 |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupine B) | 600V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina B) | 31A |
| Nazivna napetost UL (uporaba skupina C) | 600V |
| Nazivni tok UL (uporaba skupina C) | 31A |
Ocene na CSA
| Odobritve na | CSA |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupine B) | 600V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupine B) | 31A |
| Nazivna napetost CSA (uporaba skupina C) | 600V |
| Nazivni tok CSA (uporaba skupina C) | 31A |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 2 |
| Skupno število potencialov | 2 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Vzvod |
| Trden prevodnik | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,2… 10 mm² / 24… 8 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,2… 6 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,5… 6 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z dvojnim ferule | 0,25… 2,5 mm² |
| Dolžina traku | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 palca |
| Smer povezave prevodnika s PCB | 90 stopinj |
| Številka droga | 2 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 7,5 mm / 0,295 palcev |
| Širina | 17,85 mm / 0,703 palca |
| Višina | 31 mm / 1,22 palca |
| Višina s površine | 27 mm / 1,063 palca |
| Globina | 24 mm / 0,945 palcev |
| Dolžina pin spajke | 4 mm |
| Dimenzije spajkalnih pin | 1,5 x 1,2 mm |
| Izvrtani premer luknje s toleranco | 2 (+0.1)mm |
Kontakt PCB
| Kontakt PCB | Tht |
| Ureditev za spajkalnik | čez celoten terminalni trak (zamaknjen) |
| Število spajkalnih zatičev na potencial | 1 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,07mJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 9,4g |
Nova funkcija
| Omejeno temperaturno območje | -60… +105 |
| Temperatura obdelave | -35… +60 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 88 PCS |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4066966732221 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2606-3102, Kitajska 2606-3102 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







