
770-123
Vtičnica; z ohišjem za relief; 3-polni; Kod. A; 4,00 mm²; bela
Opis
Vtičnica; z ohišjem za relief; 3-polni; Kod. A; 4,00 mm²; bela
Lastnosti izdelka
Ženski priključek/vtičnica Winsta® midi 3-polni
Uporabite učinkovite vtične povezave namesto napornih priključkov vijaka: s kodiranjem ženskega priključka/vtičnice Winsta® MIDI. Na PCB -jih, v krmilnih omarah ali za priključne luči - Priključni namestitveni konektorji iz Wago omogočajo vzpostavitev povezav v skladu z ogromno različnih zahtev v nobenem času. Barvno kodiranje in mehansko kodiranje priključnega namestitvenega konektorja zagotavljata napako - brezplačno namestitev posameznih komponent - vključno z zaščito pred neskladjem. Zahvaljujoč barvnemu kodiranju in mehanskem kodiranju priključnih priključkov za vtičnike Winsta® MIDI lahko jasno ločite različna vezja. Ta vtični priključek za namestitev se lahko uporablja za električne tokove do 25 A. Tako je izdelek idealno primeren za velike obremenitve. Linija izdelkov Winsta® MIDI omogoča največjo prilagodljivost za namestitev. S svojo tehnologijo PUSH - v tehnologiji Cage Clamp® Spring Tlass Connection zagotavlja napako - brezplačno, čas - shranjevanje namestitve in ponuja prilagodljivost za izpolnjevanje ogromne raznolikosti zahtev za namestitev. Za dolžino trakov se lahko uporabi razpon do 55 mm.
Nižji stroški s hitrim zagonom in odpravljanjem stroškov storitev - rešitve WINSTA® MIDI
WINSTA® je sistem za priključek, ki je optimalno prilagojen strogim zahtevam električne namestitve. Ponuja napako - brezplačno namestitev kablov in komponent, hitro in zanesljivo. Izberite trajnost in kakovost - z oznako Wago olajša namestitev električnih komponent.
- Zaščita pred napačnim odpravljanjem napak
- za avtomatizacijske krmilnike
- s kodiranjem za veliko število uporabe
- Prilagodljiva namestitev za shranjevanje prostora
- Hitra, varna namestitev
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 6 |
| Skupno število potencialov | 3 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje Pritisnite - v |
| Nominalni križ - razdelek | 4 mm² / 12 AWG |
| Trden prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 1,5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Nasedlega dirigenta | 0,5… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² / 20… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Dolžina traku | 9 mm / 0,35 palcev |
| Številka droga | 3 |
| Premer obloženega kabla | 8… 11,5 mm |
| Smer vnosa prevodnika v smer parjenja | 0 stopinj |
| Dolžina traku (zunanja izolacija) | 55 mm |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 10 mm / 0,394 palcev |
| Širina | 34,6 mm / 1,362 palcev |
| Višina | 15 mm / 0,591 palcev |
| Globina | 76 mm / 2,992 palcev |
Mehanski podatki
| Zategovanje navora vijaka | 0,5 nm |
| Uporaba | Splošne aplikacije za omrežje |
| Kodiranje | A |
| Spremenljivo kodiranje | DA |
| Označevanje | L ⏚ N |
| Potencialno označevanje | L ⏚ N |
| Parilna sila vtiča - v povezavi | Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Zadrževalna sila vtiča - v povezavi | Zaklenjeno:> 80 n |
| Unmaming Force vtičnika - v povezavi | Odklenjeno: Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Število ciklov parjenja | 200, brez uporovne obremenitve |
| Vrsta zaščite | Ip2xc; Ko je parjena in pritrjena z ohišjem za relief: IP2XC (ti kompaktni konektorji niso zasnovani za uporabo na odprtih, lahko dostopnih območjih!) |
Vtič - v povezavi
| Vrsta stika (Priključni priključek) | Ženski priključek/vtičnica |
| Priključek (vrsta povezave) | Za dirigenta |
| Napačna zaščita | DA |
| Opomba o napačnem zaščiti | VseWinsta®Komponente so 100% zaščitene pred napačnim, ko: a.) Priključitev različnih številk polov b.) Priključek med zasukanjem 180 c.) Priključek, medtem ko je bočno zamaknjen d.) Priključitev enega pola |
| Zaklepanje ročice | Lahko naknadno vgradimo |
| Zaklepanje vtiča - v povezavi | zaklepanje ročice |
| Opomba o sistemu zaklepanja | Vsi priključki za nameščene namestitve (Snap - v različicah za osvetlitvene napeljave ali naprave, vse vrste PCB in distribucijskih konektorjev) so tovarniške -, opremljene z zaklepnimi ročicami, da se zagotovijo, da so vtičniki in vtičnice varno zaklenjene. Dodatne zaklepne ročice so potrebne samo za leteče vodnike (vtič/vtičnica). |
| Relief | Ohišje za relief |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | bela |
| Barva naslovnice | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Baker ali bakrena zlitina; Obdelana površina - |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,424mJ |
| Barva konektorja | bela |
| Barva reliefnega seka | bela |
| Teža | 19,3g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -5… +40 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -35… +85 |
| Opomba o neprekinjeni obratovalni temperaturi | Izolacijski deli za temperature, manjše ali enake 105 stopinj |
Komercialni podatki
| Skupina izdelkov | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 25 psov |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4044918252171 |
| Carinska tarifna številka | 85366990990 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121421 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| ETIM 9.0 | EC002560 |
| ETIM 8.0 | EC002560 |
| ECCN | Nobena uvrstitev v ZDA |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 770-123, Kitajska 770-123 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







