
2202-1962
2 - Blok prevodnika prevodnika; s tipko
Opis
2 - Blok prevodnika prevodnika; s tipko -; z dodatnim položajem skakalcev; za din - železnica 35 x 15 in 35 x 7,5; 2,5 mm²; Push-in Cage Clamp®; 2,50 mm²; oranžna
Osnovni terminal za module in konektorje, serija 2202, s tipko -
Ta osnovni terminal za module in konektorje, številka postavke 2202 - 1962, se osredotoča na gladko električno namestitev. Ta osnovni terminal za module in konektorje zahteva dolžino odstranjevanja od 10 do 12 mm za priključek prevodnika. Ta izdelek uporablja Push - v tehnologiji Cage Clamp®. Pritisnite - v tehnologiji povezave Cage Clamp® omogoča popolno povezavo vseh vrst prevodnikov. Dodatna korist neposrednega parjenja omogoča povezavo prevodnikov z zadostno upornostjo, pa tudi fine - nasedle prevodnike s ferulami, brez orodij. Ta osnovni terminal za module in konektorje je odvisno od vrste prevodnika primeren za prereze prevodnikov od 0,25 mm² do 4 mm². Ta izdelek je primeren za nekatere ex aplikacije (glejte podatkovni list izdelka).
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 2 |
| Skupno število potencialov | 2 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 3 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni križ - razdelek | 2,5 mm² |
| Trden prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 palca |
| Smer ožičenja | Spredaj - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Širina | 5,2 mm / 0,205 palcev |
| Višina | 72,9 mm / 2,87 palca |
| Globina iz zgornjega - rob DIN - | 32,9 mm / 1,295 palcev |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | oranžna |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,183MJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 7,9g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4066966729559 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Nobena uvrstitev v ZDA |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2202-1962, Kitajska 2202-1962 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







