
Opis
Vtič; 3-polni; Kod. B; 1,50 mm²; siva
Moški priključek/plug Winsta® Mini z zaščito IP20
Kodiranje MINI CONCENT/PLYST B CONNECT WINSTA® ponuja temelje za namestitev fine - nasedlih in trdnih vodnikov. Namestitveni konektorji Wago PlucGable se uporabljajo, kadar zahteve ponovijo ali se porazdelijo v določeni mreži, na primer za namestitev osvetlitve mreže ali izpiranje - pritrditve osvetlitve. Mehansko kodiranje in barvno kodiranje priključnega namestitvenega konektorja zagotavljata napako - brezplačno namestitev posameznih komponent - vključno z zaščito pred neskladjem. B kodiranje omogoča, da se namestitveni priključki Winsta® Mini vtični priključki uporabijo za nadzor aplikacij na področjih avtomatizacije, robotike in strojništva. Winsta® Mini je naš odziv na trend miniaturizacije. Naš najmanjši vtični sistem za povezavo je zelo dober za luči, na primer, saj zaradi LED tehnologije; Zaradi zapletenih sistemov ti ponujajo veliko manj prostora za tehnologijo povezave.
Sistem za vtični sistem Winsta® omogoča vtični električni namestitev. To prihrani čas, znižuje stroške in zmanjšuje potrebo po servisiranju. Zdaj lahko zmanjšate tudi stroške namestitve, ne da bi pri tem ogrožali kakovost in varnost: z oznako odpravlja potrebo po servisiranju in prepreči nepotreben čas izpadov.
- učinkovita zaščita pred napačnim
- Enostavno orodje - Brezplačno delovanje, široko paleto možnosti kodiranja
- z B kodiranjem za krmilnike, kot so osvetlitev in sončne žaluzije
- pripravljen za namestitev in uporabo takoj
- Priročna namestitev in zagon
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 3 |
| Skupno število potencialov | 3 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje Pritisnite - v |
| Nominalni križ - razdelek | 1,5 mm² / 16 AWG |
| Trden prevodnik | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Nasedlega dirigenta | 0,25… 1 mm² / 22… 18 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,25… 1,5 mm² / 22… 16 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 0,75 mm² / 22… 20 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 0,75 mm² / 20 AWG |
| Dolžina traku | 9 mm / 0,35 palcev |
| Številka droga | 3 |
| Smer vnosa prevodnika v smer parjenja | 0 stopinj |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 4,4 mm / 0,173 palca |
| Širina | 15 mm / 0,591 palcev |
| Višina | 11,7 mm / 0,461 palca |
| Globina | 34,1 mm / 1,343 palca |
Mehanski podatki
| Uporaba | Nadzorna tehnologija |
| Kodiranje | B |
| Spremenljivo kodiranje | Ne |
| Označevanje | 3 2 1 |
| Potencialno označevanje | 3 2 1 |
| Parilna sila vtiča - v povezavi | Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Zadrževalna sila vtiča - v povezavi | Zaklenjeno:> 80 n |
| Unmaming Force vtičnika - v povezavi | Odklenjeno: Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Število ciklov parjenja | 200, brez uporovne obremenitve |
| Vrsta zaščite | Ip20; IP40, ko je parjena z ohišjem za relief |
Vtič - v povezavi
| Vrsta stika (Priključni priključek) | Moški priključek/vtič |
| Priključek (vrsta povezave) | Za dirigenta |
| Napačna zaščita | DA |
| Opomba o napačnem zaščiti | VseWinsta®Komponente so 100% zaščitene pred napačnim, ko: a.) Priključitev različnih številk polov b.) Priključek med zasukanjem 180 c.) Priključek, medtem ko je bočno zamaknjen d.) Priključitev enega pola |
| Zaklepanje ročice | Lahko naknadno vgradimo |
| Zaklepanje vtiča - v povezavi | zaklepanje ročice |
| Opomba o sistemu zaklepanja | Vsi konektorji za nameščene namestitve (Snap - v različicah za osvetlitvene napeljave ali naprave, vse vrste PCB in distribucijskih konektorjev) so tovarniške -, opremljene z zaklepnimi ročicami, da se zagotovijo, da so vtičniki in vtičnice varno zaklenjene. Dodatne zaklepne ročice so potrebne samo za leteče vodnike (vtič/vtičnica). |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Barva platnice | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Baker ali bakrena zlitina; Obdelana površina - |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,111MJ |
| Teža | 3,6g |
Komercialni podatki
| Skupina izdelkov | 20 (Winsta) |
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4055143499859 |
| Carinska tarifna številka | 85366990990 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121402 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-05 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-05 |
| ETIM 9.0 | EC002560 |
| ETIM 8.0 | EC002560 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 890-253, Kitajska 890-253 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







