
2002-7114
1 - Prevodnik N-Disconnect Terminal Block
Opis
1 - dirigent n - blok TESCONNECT; 2,5 mm²; Push-in Cage Clamp®; 2,50 mm²; modro
N - Block Terminal Block, serija 2002, operativno orodje
Naš n - blok Terminal Block (številka postavke 2002 - 7114) poenostavi električne namestitve. Prevodniki morajo biti povezani le s tem n - blok priključitve, če je njihova dolžina traku med 10 mm in 12 mm. Ta izdelek ima prevodne terminale in uporablja push - v Cage Clamp®. Push - v tehnologiji Cage Clamp® ponuja univerzalno rešitev za vse vrste prevodnikov. Omogoča, da se trdni in fini - nasedli prevodniki s ferulami vstavijo neposredno v točko vpenjanja brez potrebe po orodjih. Ta n - Terminalni blok je primeren za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,25 mm² do 4 mm². Odlikuje ga eno raven in vpenjalno točko za povezovanje enega samega potenciala. Modro ohišje je narejeno iz poliamida (PA66) za izolacijo. Ti priključni bloki za namestitev tirnic so nameščeni z uporabo DIN-35 tirnic.
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 1 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni križ - razdelek | 2,5 mm² |
| Trden prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 1… 4 mm² / 17… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 palca |
| Smer ožičenja | Spredaj - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Širina | 5,2 mm / 0,205 palcev |
| Višina | 56,6 mm / 2,228 palcev |
| Globina iz zgornjega - rob DIN - | 37,7 mm / 1,484 palca |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | modro |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,16mJ |
| Teža | 8,5g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| Skupina izdelkov | 22 (Topjob S) |
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4044918902625 |
| Carinska tarifna številka | 85365080000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-38 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-38 |
| ETIM 9.0 | EC001257 |
| ETIM 8.0 | EC001257 |
| ECCN | Nobena uvrstitev v ZDA |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2002–7114, Kitajska 2002–7114 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







