
730-116
Moški priključek; neposredno označevanje; 6-polni; siva
Opis
Moški priključek; neposredno označevanje; 6-polni; siva
730 serije Pin Header z operacijskim orodjem
Ta glava PIN, številka 730 - 116, se osredotoča na čisto električno namestitev. Ta glava PIN zahteva odstranjevanje med 8 in 9 mm za žično povezavo. Ta izdelek uporablja tehnologijo Cage Clamp®. Univerzalni priključek Cage Clamp® ponuja zanesljivo in vzdrževanje - tehnologijo brezplačne povezave za povezovanje vseh vrst prevodnikov s pomočjo kletke. Predobdelava vodnikov, kot je stiskanje na žičnih ferulah, ni potrebna. Dimenzije so (43 x 29 x 30) mm širine x višina x globina. Glede na vrsto vodnika je glava zatiča zasnovana za žične prereze od 0,08 mm² do 2,5 mm². Za kontaktno površino se uporablja pločevinasta plošča.
Podatki o povezavi
| Skupno število potencialov | 6 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Kletka® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Trden prevodnik | 0,08… 2,5 mm² / 28… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,08… 2,5 mm² / 28… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 1,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² |
| Dolžina traku | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 palca |
| Številka droga | 6 |
Fizični podatki
| Širina | 43 mm / 1,693 palcev |
| Višina | 29 mm / 1.142 palcev |
| Globina | 30 mm / 1.181 palcev |
Mehanski podatki
| Spremenljivo kodiranje | Ne |
Vtič - v povezavi
| Vrsta stika (Priključni priključek) | Moški priključek/vtič |
| Priključek (vrsta povezave) | Za dirigenta |
| Napačna zaščita | Ne |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,291mJ |
| Teža | 16,7g |
Okoljske zahteve
| Omejitev temperaturnega območja | -60… +85 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | torba |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4044918524520 |
| Carinska tarifna številka | 85366930000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 730-116, Kitajska 730-116 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







