
Opis
5-smerni distribucijski konektor; 3-polni; Kod. A; 1 vhod; 5 izhodov; izhodi na obeh straneh; črn
Distribucijski konektor Winsta® MIDI z zaščito IP20
Priključek za distribucijo WINSTA® MIDI z zaščito IP20 ponuja temelje za namestitev fine - nasedlih in trdnih vodnikov. Ne glede na to, ali na PCB -jih, v krmilnih omarah ali za priključne luči - Priključni namestitveni konektorji iz Waga omogočajo vzpostavitev povezav v skladu z različnimi zahtevami v nekaj sekundah. Možnosti kodiranja zmanjšujejo napake v namestitvi, kar omogoča hitro in varno ožičenje vseh komponent. Vtični namestitveni konektor nudi zaščito pred stikom s komponentami v živo v skladu z zaščitnim tipom IP20 (ko je parjeno: IP2XC (ti kompaktni konektorji niso zasnovani za uporabo na odprtih, lahko dostopnih območjih!)). Zahvaljujoč barvnemu kodiranju in mehanskem kodiranju priključnih priključkov za vtičnike Winsta® MIDI lahko jasno ločite različna vezja. Nazivni tok in napetost sta pomembna merila za izbiro priključnega priključka za vtičnico: pripovedujejo nam o domenah uporabe izdelka. Ta izdelek ima trenutno oceno 25 A - zato je primeren za velike obremenitve moči. SISTEM ZNAČILNEGA CENKABE WINSTA® MIDI s PUSH - v tehnologiji Cage Clamp® Spring Tlass Connection Olajša natančno elektrifikacijo. Zahvaljujoč priloženemu testnemu reži lahko preverite povezave, tudi ko so priključene. To prihrani čas, delo in denar.
WINSTA® MIDI rešitve za vašo električno namestitev - zaščitene pred neskladjem in vzdrževanjem - brezplačno
Sistem za vtični sistem Winsta® omogoča vtični električni namestitev. To prihrani čas, znižuje stroške in zmanjšuje potrebo po servisiranju. Izberite trajnost in kakovost - z zaščitnim tipom IP20 iz Waga olajša namestitev električnih komponent.
- Zaščita pred napačnim odpravljanjem napak
- preprosta vezja
- s kodiranjem za veliko število uporabe
- po meri - inženirne rešitve
- hitra zamenjava pokvarjenih enot med tekočim delovanjem
Podatki o povezavi
| Skupno število potencialov | 3 |
| Funkcija PE | Pred kontaktnim stikom PE |
Povezava 1
| Številka droga | 3 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 10 mm / 0,394 palcev |
| Širina | 30 mm / 1.181 palcev |
| Višina | 48 mm / 1,89 palca |
| Globina | 46 mm / 1,811 palca |
Mehanski podatki
| Uporaba | Splošne aplikacije za omrežje |
| Kodiranje | A |
| Označevanje | L ⏚ N |
| Potencialno označevanje | L ⏚ N |
| Parilna sila vtiča - v povezavi | Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Zadrževalna sila vtiča - v povezavi | Ko je zaklenjen:> 80 n |
| Unmaming Force vtičnika - v povezavi | Odklenjeno: Približno . 20… 70 N (odvisno od številke pol) |
| Število ciklov parjenja | 200, brez uporovne obremenitve |
| Vrsta distribucijskega polja | Distribucijski konektor, 5-smerni |
| Vrsta zaščite | Ip20; Ko parimo: IP2XC (ti kompaktni konektorji niso zasnovani za uporabo na odprtih, lahko dostopnih območjih!) |
Vtič - v povezavi
| Vrsta stika (Priključni priključek) | Vtičnica/vtič |
| Napačna zaščita | DA |
| Opomba o napačnem zaščiti | VseWinsta®Komponente so 100% zaščitene pred napačnim, ko: a.) Priključitev različnih številk polov b.) Priključek med zasukanjem 180 c.) Priključek, medtem ko je bočno zamaknjen d.) Priključitev enega pola |
| Zaklepanje ročice | DA |
| Zaklepanje vtiča - v povezavi | zaklepanje ročice |
| Opomba o sistemu zaklepanja | Vsi konektorji za nameščene namestitve (Snap - v različicah za osvetlitvene napeljave ali naprave, vse vrste PCB in distribucijskih konektorjev) so tovarniške -, opremljene z zaklepnimi ročicami, da se zagotovijo, da so vtičniki in vtičnice varno zaklenjene. Dodatne zaklepne ročice so potrebne samo za leteče vodnike (vtič/vtičnica). |
| Število zaklepnih ročic | 6 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | črn |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Kontaktni material | Baker ali bakrena zlitina; Obdelana površina - |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,957MJ |
| Teža | 37g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -5… +40 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -35… +85 |
| Opomba o neprekinjeni obratovalni temperaturi | Izolacijski deli za temperature, manjše ali enake 105 stopinj |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 25 oseb |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4045454251376 |
| Carinska tarifna številka | 85366990990 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121406 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-06-03 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-06-03 |
| ETIM 9.0 | EC002567 |
| ETIM 8.0 | EC002567 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 770-608, Kitajska 770-608 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







