
Opis
3 - Blok varovalk prevodnika; z vrtenjem držala varovalk; in končna plošča; za 5 x 20 mm miniaturna metrična varovalka; brez napihnjene indikacije varovalk; za din - železnica 35 x 15 in 35 x 7,5; 2,5 mm²; Push-in Cage Clamp®; modro
Priključek varovalk iz serije 2002 s push - v kletki Clamp®
Ta varovalka ima številko postavke 2002 - 1714 in omogoča preprosto in varno povezavo. Ta priključek varovalke zahteva odstranjevanje izolacije med 10 in 12 mm za povezavo prevodnika. Ta izdelek ima v tehnologiji Cage Clamp® Push -. Pritisnite - v Cage Clamp® je vzdrževanje - brezplačna univerzalna povezava za vse vrste vodnikov z dodatno koristjo neposredne povezave: potisni - in. Toge vodnike in nasedle vodnike s ferulami lahko brez orodij priključite neposredno. Predobdelava vodnikov, npr. Z stiskanjem na ferule ni potrebna. Ta priključek varovalke je primeren za prereze prevodnika od 0,25 mm² do 4 mm², odvisno od vrste prevodnika. Ta izdelek je primeren za nekatere ex aplikacije (glejte podatkovni list izdelka).
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 3 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število ravni | 1 |
| Število rež za skakalce | 2 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Nominalni križ - razdelek | 2,5 mm² |
| Trden prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,25… 4 mm² / 22… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² / 22… 14 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 1… 2,5 mm² / 18… 14 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 palca |
| Smer ožičenja | Spredaj - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Širina | 6,2 mm / 0,244 palca |
| Višina | 76,8 mm / 3,024 palca |
| Globina iz zgornjega - rob DIN - | 57,6 mm / 2,268 palcev |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | DIN-35 Rail |
| Raven označevanja | Označevanje srednjega/stranske oznake |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | modro |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,377MJ |
| Teža | 14,6g |
Okoljske zahteve
| Temperatura obdelave | -35… +85 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 50 psov |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Država izvora | Cn |
| Gtin | 4066966676334 |
| Carinska tarifna številka | 85369095000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000899 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2002-1714, Kitajska 2002-1714 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







