
Opis
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 lm/w za 70cri in 80cri izdelke. Zaradi majhne svetlobne površine (LES) in industrije - vodilni toplotni upor, je Luxeon Cob enostavno delati, kar omogoča poenostavljene in cenejše zasnove svetilke. Luxeon cobs so vroče - preizkušene na 85 stopinjah - Pogoji obratovanja v resničnem svetu -, kar pomeni, da lahko dodatno testiranje zmanjšamo. Luksionske LED, ki so na voljo v 3-stopenjski Macadam Ellipse, in zagotavljajo enotne optične zmogljivosti v širokem obsegu aplikacij.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 4370 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 900 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 34.8 V |
| Ocena moči: | 31.3 W |
| Dolžina: | 24 mm |
| Širina: | 20 mm |
| Višina: | 1,5 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 15 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | Core Luxeon Cob |
| Embalaža: | Cev |
| Znamka: | Lumiledi |
| LED velikost: | 20 mm x 24 mm x 1,5 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | FreshFocus |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,147664 oz |
Priljubljena oznake: L2C5-40901208F1500, Kitajska L2C5-40901208F1500 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L130-4090003000W21
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







