
Opis
Luxeon 3020 je prvi in edini vroči - barvni ciljni EMC - na osnovi 3,0 mm x 2,0 mm QFN, ki zagotavlja vrhunsko učinkovitost z vrhunskim vzdrževanjem lumena in zagotavljanjem skladnosti z barvo ANSI v pogojih delovanja - 85 stopinj. Lumilede omogoča množično proizvodnjo cenovno dostopnih in zanesljivih žarnic in svetilk s poenostavitvijo sistema in integracije z vodilnim ciljanjem na LM/$ in vroče barve.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 3020 |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 49 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 110 stopinj |
| Če - naprej Current: | 120 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 3.05 V |
| Ocena moči: | 360 MW |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 2 mm |
| Višina: | 0,52 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 2,6 mm x 1,6 mm |
| Oblika objektiva: | Pravokotna |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | Luksuon 3020 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luksuon |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,003120 oz |
Priljubljena oznake: L130-5780002011001, Kitajska L130-5780002011001 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L150-5780502400000
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







