
Opis
Luxeon 3030 2 d je visok tok, vroč - barvni ciljni srednji moči LED. Vroče - barvno ciljanje zagotavlja, da so LED v barvnem cilju pri pogojih aplikacije - 85 stopinj. Z uporabo industrijske standardne embalaže 3,0 mm x 3,0 mm in 6V površinske raztopine oddajnikov, Luxeon 3030 2 d linijo prihaja v vseh ansi CCT in zagotavlja učinkovitost in zanesljivost, ki je potrebna za trge notranjega in zunanje osvetlitve.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 3030 |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 98 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 116 deg |
| Če - naprej Current: | 120 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 6 V |
| Ocena moči: | 720 MW |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 3 mm |
| Višina: | 0,52 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 2,6 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | Luxeon 3030 2 d |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luksuon |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,082453 oz |
Priljubljena oznake: L130-4090003000W21, Kitajska L130-4090003000W21 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L130-2790003000W21
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







