
L1C1-LME1000000000
Enobarvne LED LED LUXEON C barvna linija, apno 125lm - 149 lm
Opis
Barvna linija Luxeon C je optično napreden portfelj barvnih in belih LED. Luksoon c barvna linija, zasnovana za brezhibno barvno mešanje, ima eno goriščno razdaljo za vse barve, ki zagotavlja konsistentne vzorce sevanja iz sekundarne optike in maksimira optično učinkovitost. Z nizko zasnovo kupole ohranja učinkovito velikost vira majhna, hkrati pa še izboljšuje ekstrakcijo svetlobe. Luksoon c barvna linija je zasnovana za gladko barvno mešanje in največji udarci, optimalna LED rešitev za arhitekturo, zabavo in zasilno razsvetljavo vozil.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Zelene LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Barva osvetlitve: | Apno zelena |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 135 LM |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.75 V |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 2 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | Luksuon c |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Višina: | 1,35 mm |
| LED velikost: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Dolžina: | 2 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 135 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Luksuon |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 150 stopinj |
| Širina: | 2 mm |
| Teža enote: | 0,008297 oz |
Priljubljena oznake: L1C1-LME1000000000, Kitajska L1C1-LME1000000000 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







