
Opis
Luxeon HL2X je visok - oddajalec moči, zasnovan posebej za zunanje in industrijske aplikacije, kot so ulične luči in visoki zaliv svetilke. Paket je zasnovan tako, da zagotavlja vrhunski izhod, učinkovitost, stabilnost barv in dolgo življenjsko dobo ne glede na uporabo ali okolje. Luxeon HL2X uporablja industrijski standardni paket 3535 s 3-črtastim odtisom. Ta združljivost omogoča učinkovito in enostavnejšo pretvorbo v boljšo uspešno Luxeon HL2X s katere koli druge podobne platforme.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| Omejitve pošiljanja: |
Mouser trenutno ne prodaja tega izdelka v vaši regiji. |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1414 (3535 metrika) |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 230 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 700 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.83 V |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Širina: | 3,45 mm |
| Višina: | 2,27 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije objektiva: | 3,15 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Voda čista |
| Serija: | Luxeon HL2X |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: L1HX-3590200000000, Kitajska L1HX-3590200000000 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L130-5090003000W21
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







