
Opis
4 - Chassis prevodnika - pritrdilni trak; brez zemeljskega stika; Pe - n-l1-l2-l3; 5-polni; 4 mm²; bela
Chassis - pritrdi Terminal Strip, 862 serija, bela
Naša šasija - Montain Terminal Strip (številka elementa 862 - 1615) je zasnovan za brezhibne električne instalacije. Vodniki morajo biti povezani s tem podvozjem - pritrdilni trak, če je njihova dolžina traku med 10 mm in 11 mm. Ta priključek, ki vsebuje prevodne terminale, skupaj s push - v Cage Clamp®, ta konektor zagotavlja zanesljive zmogljivosti. Naš Push - v Cage Clamp® je univerzalna, vzdrževalna rešitev - brezplačna rešitev za vse vrste prevodnikov, ki ponuja ključno prednost: tako trdni kot fini - nasedli prevodniki s ferulami lahko neposredno vstavite brez potrebe po orodjih ali kakršnih koli pripravi, na primer krčenje. Ta terminalni trak, odvisno od vrste vodnika, je zasnovan za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,5 mm² do 4 mm². Pet potencialov lahko poveže pet polov z dvajsetimi točkami vpenjanja, ki je belo ohišje iz poliamida (PA66) za izolacijo.
Ocene na IEC/EN
| Nominalna napetost (III/3) | 500V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 6KV |
| Nazivni tok | 32A |
| Legenda (ocene) | (III / 3) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 3 |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 20 |
| Skupno število potencialov | 5 |
| Funkcija PE | brez stika PE |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Trden prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Nasedlega dirigenta | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,5… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 11 mm / 0,39… 0,43 palca |
| Številka droga | 5 |
| Smer ožičenja | Stran - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 12 mm / 0,472 palca |
| Širina | 60 mm / 2,362 palcev |
| Višina | 27,5 mm / 1,083 palca |
| Višina od površine | 22,3 mm / 0,878 palcev |
| Globina | 35 mm / 1,378 palcev |
Mehanski podatki
| Označevanje | ⏚-N-L1-L2-L3 |
| Vrsta pritrditve | Snap - v pritrditvi stopala na položaju 1+3+5 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | bela |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,646mJ |
| Halogen - brezplačno | DA |
| Teža | 34,3g |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 200 psov |
| Vrsta embalaže | torba |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4044918509695 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 862-1615, Kitajska 862-1615 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







