
Opis
4 - Terminalni trak prevodnika prevodnika; brez zemeljskega stika; 2-polni; za 3 mm Ø vijak in matica; z 2x pin; 4 mm²; bela
Chassis - pritrditveni trak, 862 serija, z 12 mm zatisnim razmikom
Naša šasija - pritrditveni trak (številka postavke 862 - 652) je zasnovan za brezhibne električne instalacije. Dolžine trakov morajo biti med 10 mm in 11 mm pri povezovanju prevodnikov s tem podvozjem - pritrdilni trak. Ta izdelek ima prevodne terminale in uporablja push - v Cage Clamp®. Naš Push - v Cage Clamp® je univerzalna, vzdrževalna rešitev - brezplačna rešitev za vse vrste prevodnikov, ki ponuja ključno prednost: omogoča neposredno vstavljanje trdnih in finih - nasedlih vodnikov z rogovimi, ne da bi jih potrebovali orodja. Priprava ni potrebna; Na primer, stiskanje prevodnika Ferrule ni potrebno. Ta terminalni trak, ki se ukvarja s šasiji, je primeren za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,5 mm² do 4 mm². Na voljo je osem točk vpenjanja za povezovanje dveh različnih potencialov / dveh polov. Belo ohišje je narejeno iz poliamida (PA66) za izolacijo.
Ocene na IEC/EN
| Nominalna napetost (III/3) | 500V |
| Nazivni impulz vzdrži napetost (III / 3) | 6KV |
| Nazivni tok | 32A |
| Legenda (ocene) | (III / 3) ≙ Prekomerna kategorija III / Stopnja onesnaževanja 3 |
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 8 |
| Skupno število potencialov | 2 |
| Funkcija PE | brez stika PE |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Pritisnite gumb - |
| Materiali, ki jih je mogoče povezati | Baker |
| Trden prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Trden prevodnik; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Nasedlega dirigenta | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,5… 1,5 mm² / 20… 16 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; s ferrule; pri zaključku pritisnite - | 0,75… 1,5 mm² / 18… 16 AWG |
| OPOMBA (razdelek Dirigent Cross -) | Glede na karakteristiko prevodnika lahko v prekinitvi vstavite tudi prevodnik z manjšim križem - razdelkom s potisnikom -. |
| Dolžina traku | 10… 11 mm / 0,39… 0,43 palca |
| Številka droga | 2 |
| Smer ožičenja | Stran - vnos ožičenje |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 12 mm / 0,472 palca |
| Širina | 24 mm / 0,945 palcev |
| Višina | 27,5 mm / 1,083 palca |
| Višina s površine | 22,3 mm / 0,878 palcev |
| Globina | 35 mm / 1,378 palcev |
Mehanski podatki
| Označevanje | navadno |
| Vrsta pritrditve | Pritrditev vijaka |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | bela |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Požarna obremenitev | 0,261mJ |
| Halogen - brezplačno | DA |
| Teža | 13,7g |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 500 PCS |
| Vrsta embalaže | torba |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4044918509411 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 862-652, Kitajska 862-652 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







