
Opis
1 - prevodniški ženski priključek; vzvod; Push-in Cage Clamp®; 10 mm²; Razmik zatiča 7,62 mm; 5-polni; 100% zaščiten pred napačnim; 10,00 mm²; svetlo siva
Ženski priključek/vtičnica, serija 831, s 7,62 mm nagib
Ta ženska priključek/vtičnica ima številko predmeta 831 - 1105 in zagotavlja gladko električno namestitev. Naši konektorji PCB ponujajo največjo možno prilagodljivost za različne vrste pritrditve. Ta ženska konektor/vtičnica zahteva dolžino odstranjevanja od 11 do 13 mm za prevodniško povezavo. Ta izdelek uporablja Push - v tehnologiji Cage Clamp®. PUSP - v tehnologiji Clamp® Connection tehnologija zagotavlja popolno povezavo vseh vrst prevodnikov. Dodatna korist neposrednega parjenja omogoča povezavo prevodnikov z zadostno upornostjo, pa tudi fine - nasedle vodnike s ferulami, brez potrebe po orodjih. Dimenzije so širina x višina x globina (40 x 25 x 45,7 mm). Ta ženska priključek/vtičnica je primerna za prereze prevodnika od 0,5 mm² do 10 mm², odvisno od vrste prevodnika. Za površino stikov je bil uporabljen kositer. Ta ženski konektor/vtičnica se aktivira z ročico. Wagov "Multi Connection System" - MCS - je vsestranski sistem priključkov s prepričljivimi rešitvami za vaše aplikacije.
Podatki o povezavi
| Skupno število potencialov | 5 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Vzvod |
| Trden prevodnik | 0,5… 10 mm² / 20… 8 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,5… 10 mm² / 20… 8 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,5… 6 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,5… 6 mm² |
| Dolžina traku | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 palca |
| Številka droga | 5 |
| Smer vnosa prevodnika v smer parjenja | 0 stopinj |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 7,62 mm / 0,3 palca |
| Širina | 40,0 mm / 1,575 palcev |
| Višina | 25 mm / 0,984 palca |
| Globina | 45,7 mm / 1,799 palcev |
Mehanski podatki
| Spremenljivo kodiranje | DA |
| Anti - zaščita vrtenja | DA |
Vtič - v povezavi
| Vrsta stika (Priključni priključek) | Ženski priključek/vtičnica |
| Priključek (vrsta povezave) | Za dirigenta |
| Napačna zaščita | DA |
| Priključek brez izgube razmika | Ne |
| Zaklepanje vtiča - v povezavi | nobenega |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | svetlo siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,658mJ |
| Barva pogona | oranžna |
| Teža | 32,3g |
Nova funkcija
| Omejeno temperaturno območje | -60… +105 |
| Temperatura obdelave | -35… +60 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 24 psov |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | Pl |
| Gtin | 4066966405576 |
| Carinska tarifna številka | 85366990990 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121409 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 831-1105, Kitajska 831-1105 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







