
826-160
Modularni, plošča spuščanje sredinskega končnega bloka
Opis
Modularni, plošča spuščanje centralnega končnega bloka; Povezava prevodnika/vodnika; Debelina plošče: 1… 4 mm; 4 mm²; Razmik zatiča 7 mm; 1-polni; Cage Clamp®; 4,00 mm²; siva
Feed - skozi končni blok, serija 826, siva
Ta vir - skozi Terminal Block ima številko elementa 826 - 160 in omogoča preprosto in zanesljivo ožičenje. Naš vir - prek končnih blokov vam omogoča celovit sistem priključkov, ki ga je mogoče uporabiti na različne načine: kot priključek PCB, kot vir - skozi konektor, kot plavajoča povezava za različne vrste pritrditve ali kot konektor na končnih blokih. Ta vir - prek končnega bloka zahteva dolžino odstranjevanja med 9 in 10 mm za priključek prevodnika. Ta izdelek vsebuje dva prevodna terminala in tehnologijo Cage Clamp®. Prekazano in vzdrževanje - brezplačna kletna klet Universal Connect omogoča povezavo vseh vrst prevodnikov s kletko. Predobdelava prevodnikov, npr. Z stikanjem na žične ferule ni potrebna. Dimenzije (širina x višina x globina) so (7 x 23,55 x 42,5) mm. Ta vir - skozi končni blok je primeren za prevodne prečke - od 0,08 mm² do 4 mm², odvisno od vrste prevodnika. Kontaktna površina je narejena iz kositra. Ta končni blok podajanja deluje z uporabo orodja za obratovanje.
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 2 |
| Skupno število potencialov | 1 |
| Število vrst povezav | 2 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Kletka® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Trden prevodnik | 0,08… 4 mm² / 28… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,08… 4 mm² / 28… 12 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² |
| Dolžina traku | 9… 10 mm / 0,35… 0,39 palca |
| Številka droga | 1 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 7 mm / 0,276 palcev |
| Širina | 7 mm / 0,276 palcev |
| Višina | 23,55 mm / 0,927 palcev |
| Globina | 42,5 mm / 1,673 palca |
Mehanski podatki
| Debelina ohišja | 1… 4 mm / 0,039… 0,157 palcev |
| Vrsta pritrditve | Zaklepanje krempljev |
| Vrsta pritrditve | Feed - skozi pritrditev |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,11mJ |
| Teža | 4,5g |
Okoljske zahteve
| Omejitev temperaturnega območja | -60… +105 |
| Temperatura obdelave | -35… +60 |
Komercialni podatki
| Skupina izdelkov | 4 (tiskani konektorji) |
| PU (SPU) | 50 (25) PC |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4044918532631 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 826-160, Kitajska 826-160 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







