
Opis
PCB priključni blok; 4 mm²; Razmik zatiča 11,5 mm; 2 - pol; Push-in Cage Clamp®; siva
PCB Terminal Block, serija 2624, 90 -stopinjski vpis vodnika na Board
Naš PCB priključni blok (številka postavke 2624 - 3502) je odličen način za hitro in varno povezovanje vodnikov. S temi priključnimi bloki PCB lahko računate na dokazano varnost, kot nalašč za široko paleto aplikacij pri oblikovanju vaših naprav. Naš priključni blok PCB je ocenjen za 1000 V in je zasnovan za uporabo z nazivnim tokom do 41 A. Zato ga je mogoče uporabiti v visokih - nalaganju. Dolžine trakov morajo biti med povezovanjem prevodnikov med 10 mm in 12 mm s tem priključnim blokom PCB. Ta izdelek ima en prevodni terminal in uporablja push - v Cage Clamp®. Pritisnite - v tehnologiji povezave Cage Clamp® je idealna za povezovanje vseh vrst prevodnikov. Omogoča neposredno vstavljanje trdnih in finih - nasedlih prevodnikov s ferulami, ne da bi jim bilo treba uporabljati kakršna koli orodja - vse zahvaljujoč svoji vtični zasnovi. Dimenzije: 18 x 20,3 x 15,4 mm (širina x višina x globina). Ta priključni blok PCB je primeren za prereze prevodnikov, ki segajo od 0,2 mm² do 6 mm². Do dva potenciala / dva pola se lahko povežeta s tem terminalnim trakom z dvema vpenjalnima točkama na eni ravni. Sivo ohišje je narejeno iz poliamida (PA66) Za izolacijo je vpetalna vzmet narejena iz kroma - vzmetno jeklo niklja (CRNI), stiki pa so narejeni iz elektrolitskega bakra (ECU). Kontaktna površina je prevlečena s kositrom. Ta priključni blok PCB deluje z obratovalnim orodjem. Priključni blok PCB je zasnovan za spajkanje THT. Ti priključni bloki PCB so nameščeni s pomočjo Feed - skozi pritrditve. Vstavite prevodnik pod kotom 90 stopinj .. spajkalni zatiči merijo 0,8 x 1 mm v prekrižanju - in dolžini 4 mm in so razporejeni po celotnem paličnem traku (vpisani). Obstajata dva spajkalna zatiča na potencial.
Podatki o povezavi
| Vpenjalne enote | 2 |
| Skupno število potencialov | 2 |
| Število vrst povezav | 1 |
| Število ravni | 1 |
Povezava 1
| Tehnologija povezave | Pritisnite - v kletko® |
| Vrsta aktiviranja | Operacijsko orodje |
| Trden prevodnik | 0,2… 6 mm² / 24… 10 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik | 0,2… 6 mm² / 24… 10 AWG |
| Fino - nasedli prevodnik; z izoliranim trakom | 0,25… 2,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z neizoliranim ferulom | 0,25… 2,5 mm² |
| Fino - nasedli prevodnik; z dvojnim ferule | 0,25… 1,5 mm² |
| Dolžina traku | 10… 12 mm / 0,39… 0,47 palca |
| Smer povezave prevodnika s PCB | 90 stopinj |
| Številka droga | 2 |
Fizični podatki
| Razmik za zatiče | 11,5 mm / 0,453 palca |
| Širina | 18 mm / 0,709 palcev |
| Višina | 20,3 mm / 0,799 palcev |
| Višina od površine | 16,3 mm / 0,642 palca |
| Globina | 15,4 mm / 0,606 palcev |
| Dolžina pin spajke | 4 mm |
| Dimenzije spajkalnih pin | 0,8 x 1 mm |
| Izvrtani premer luknje s toleranco | 1.3 (+0.1)mm |
Mehanski podatki
| Vrsta pritrditve | Feed - skozi pritrditev |
Kontakt PCB
| Kontakt PCB | Tht |
| Ureditev za spajkalnik | čez celoten terminalni trak (v - vrstici) |
| Število spajkalnih zatičev na potencial | 2 |
Materialni podatki
| Opomba (podatki o materialu) | Informacije o materialnih specifikacijah najdete tukaj |
| Barva | siva |
| Materialna skupina | I |
| Izolacijski material (glavno ohišje) | Poliamid (PA66) |
| Razred vnetja na UL94 | V0 |
| Vpenjalni spomladanski material | Chrome - nikelj spomladansko jeklo (crni) |
| Kontaktni material | Elektrolitični baker (eCu) |
| Kontaktirajte prevleko | Kositer |
| Požarna obremenitev | 0,02mJ |
| Teža | 4,3g |
Okoljske zahteve
| Omejitev temperaturnega območja | -60… +105 |
| Temperatura obdelave | -35… +60 |
| Neprekinjena delovna temperatura | -60… +105 |
Komercialni podatki
| PU (SPU) | 100 psov |
| Vrsta embalaže | škatla |
| Država izvora | De |
| Gtin | 4055143579582 |
| Carinska tarifna številka | 85369010000 |
Klasifikacija izdelkov
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-04-01 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-04-01 |
| ETIM 9.0 | EC002643 |
| ETIM 8.0 | EC002643 |
| ECCN | Nobena ameriška klasifikacija |
Skladnost z okoljskimi izdelki
| Status skladnosti ROHS | Skladen, brez izjeme |
Priljubljena oznake: 2624-3502, Kitajska 2624-3502 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







