
NLDD-350H
LED napajalniki 10-56vin 6-52V 350MA CC PCB MNT
Opis
Povprečni dobro nldd - h in LDD - h DC/DC LED napajalniki so DC vhodni gonilniki LED, ki jih je mogoče uporabiti za osvetlitev opreme znotraj 48VDCali 24VDCdomet ali se uporablja pri izdelkih za razsvetljavo za DC avtobusne aplikacije. Srednje dobro nldd - H in LDD - H DC/DC LED napajalniki imajo korak - navzdol, pretvorbe 48VDCvhodna napetost v izhod konstantnega toka in nato neposredno pogona LED modulov. Z različnimi izhodnimi tokovi so primerni za komercialno razsvetljavo ali pisarno v zaprtih prostorih. NLDD - h ponuja izhodno povezavo s slogom pin in žice, medtem ko LDDS - h ponuja samo žični slog. Te naprave ustrezajo razsvetljavi predpisi EN61347/EAC TP TC 004 in EMC EN55015/EAC TP TC 020 in v skladu s SELV (<60VDC) in razred III.
Lastnosti
LDDS - h
- DC/DC korak - pretvornik
- Izhod s konstantnim tokom od 250mA do 1000mA
- 12VDCdo 56VDC(48V tipično) široka vhodna napetost
- 2VDCdo 45VDCŠiroka izhodna vodalna napetost LED naprej
- Visoka učinkovitost do 96%
- Vgrajen - v filtru EMI je v skladu z EN55015
- 3-in-1 za zatemnitev in oddaljeni vklop/izklop
- Kratek stik / nad temperaturo / nad tokom zaščite
- Hlajenje s prostim zračnim konvekcijo
- Kompaktna velikost in v celoti zaprt
- Primerno za vožnjo LED osvetlitve
- Pet - letno garancijo
Nldd - h
- DC/DC korak - pretvornik
- 350mA do 1400mA konstantni tok izhod
- 10VDCdo 56VDC (59VDCnajvečja) široka vhodna napetost
- 6VDCdo 52VDCŠiroka izhodna vodna napetost naprej
- Visoka učinkovitost do 96%
- Ustreza predpisom EN61347 in EN55015
- Vgrajen - v PWM in oddaljeni vklop/izklopni nadzor
- Kratek vezje / prekomerna zaščita temperature
- Hlajenje s prostim zračnim konvekcijo
- Popolnoma zaprto in kompaktno spletno mesto
- Primerno za vožnjo osvetlitvenih LED
- Tri - letna garancija
Prijave
LDDS - h
- DC osvetlitev vira baterije
- Prenosna razsvetljava
- Komercialna razsvetljava
- DC 48V razsvetljava
- DC 24V krajinska razsvetljava
- Adapterji za proge Stucchi
- Aplikacije razreda III (SELV)
Nldd - h
- DC osvetlitev vira baterije
- Prenosna razsvetljava
- Komercialna razsvetljava
- DC 48V razsvetljava
- DC 24V krajinska razsvetljava
- Aplikacije razreda III (SELV)
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | LED napajalniki |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Način delovanja: | Konstantni tok (CC) |
| Izhodni tok - kanal 1: | 350 Ma |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 6 VDC do 52 VDC |
| Izhodna moč: | 60 W |
| Vhodna napetost: | 10 VDC do 56 VDC |
| Zatemnitev: | Z zatemnitvijo |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Slog pritrditve: | Nosilec plošče |
| Dolžina: | 32,1 mm (1,264 in) |
| Širina: | 20,5 mm (0,807 in) |
| Višina: | 12,5 mm (0,492 in) |
| Industrija: | Industrijsko |
| Serija: | Nldd - h |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Dimenzije: | 32,1 mm x 20,5 mm x 12,5 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 50 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Odprt okvir/priložen: | Zaprto |
| Embalaža: | Cev |
| Izdelek: | LED napajalniki |
| Vrsta izdelka: | LED napajalniki |
| Količina tovarniškega paketa: | 15 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Teža enote: | 0,550274 oz |
Priljubljena oznake: NLDD-350H, China NLDD-350H proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







