
Detn02m-05n
Izolirani DC/DC pretvorniki - SMD 2W, I/P: 12VDC; O/P: 5V @200MA
Opis
Povprečni DC - DC pretvorniki so na voljo v širokem razponu vrst, vključno z modulom, na krovu, PCB, DIN Rail, SMD, inkapsuliranimi in zaprtimi. Ti pretvorniki ponujajo območje od 0,5 W do 1000W, 3,3 V do 48V enojnih izhodnih ocen, pa tudi dvojne in trojne izhodne napetosti. Običajne aplikacije za srednje vodnjak DC - DC pretvorniki vključujejo medicinske naprave, industrijske avtomatizacije, elektroniko napajanja, telekomunikacijske/podatkovne sisteme, brezžična omrežja, železnice in drugo.
Prijave
- Nadzor industrijske avtomatizacije
- Power Electronics
- Telekomunikacijski/podatkovni sistemi
- Brezžična omrežja
- Železnice
- Medicinski
- LED osvetlitev
- Varnostni nadzor
- Porazdeljena moč
- Instrumenti
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | Izolirani pretvorniki DC/DC - SMD |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Število izhodov: | 2 izhod |
| Izhodna moč: | 2 W |
| Vhodna napetost, nominalna: | 12 V |
| Vhodna napetost - min: | 10.8 V |
| Vhodna napetost - max: | 13.2 V |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 5 V |
| Izhodni tok - kanal 1: | 20 Ma do 200 Ma |
| Izhodna napetost - kanal 2: | - 5 V |
| Izhodni tok - kanal 2: | 20 Ma do 200 Ma |
| Izolacijska napetost: | 3 kV |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Paket / primer: | SMD-10 |
| Dolžina: | 15,24 mm |
| Širina: | 10,9 mm |
| Višina: | 9,1 mm |
| Industrija: | Industrijsko |
| Izdelek: | Izolirano |
| Serija: | Detn02-n |
| Vloga: | Analizator, detektor |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Dimenzije: | 15,24 mm x 10,9 mm x 9,1 mm |
| Vhodna napetost: | 10,8 V do 13,2 V |
| Embalaža: | Cev |
| Vrsta izdelka: | Izolirani DC - DC pretvorniki |
| Količina tovarniškega paketa: | 33 |
| Podkategorija: | DC - DC pretvorniki |
| Teža enote: | 0,056438 oz |
Priljubljena oznake: detn02m-05n, kitajska proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par:IRM-30-12st
Naslednji:NLDD-350H
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







