
IRM-15-12
AC/DC napajalni moduli 12V 1.25A 15W 85-264vin Encap PS
Opis
Povprečno dobro IRM -15 15 W AC - moduli DC napajalnih modulov so miniaturni, enojne - izhod, inkapsulirane enote z univerzalnim vhodnim napetosti 85VACdo 264VACin<0.1W no-load power consumption. This 15W series is cooled by free-air convection and features a 100% full-load burn-in test. MEAN WELL IRM-15 15W AC-DC Power Supplies Modules provide high reliability and protect against short-circuit, overload, and overvoltage events. Typical applications include mechanical equipment, factory automation equipment, industrial electrical equipment, IoT-related digital equipment, and handheld electronic devices.
Lastnosti
- Kompaktna velikost, 52,4 mm x 27,2 mm x 24 mm dimenzije
- 85VACdo 264VACUniverzalni razpon vhodne napetosti
- <0.1W no-load power consumption
- 100% polno - nalaganje Burn - v testu
- Kratek - vezje, preobremenitev in pretirana zaščita
- Brezplačno - hlajenje konvekcijske konvekcije
- 3-letna garancija
Prijave
- Oprema za avtomatizacijo Factory
- Mehanska oprema
- Industrijska električna oprema
- IoT - povezana digitalna oprema
- Ročne elektronske naprave
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | AC/DC napajalni moduli |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izhodna moč: | 15 W |
| Vhodna napetost: | 85 VAC do 264 VAC, 120 VDC do 370 VDC |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 12 VDC |
| Izhodni tok - kanal 1: | 1.25 A |
| Dolžina: | 53 mm |
| Širina: | 28 mm |
| Višina: | 24 mm |
| Industrija: | Industrijsko |
| Serija: | IRM-15 |
| Odobritve: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Slog primera: | Inkapsulirano |
| Skladnost: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Vhodna frekvenca: | 47 Hz do 440 Hz |
| Ureditev obremenitve: | Regulirano |
| Slog pritrditve: | Skozi luknjo |
| Odprt okvir/priložen: | Zaprto |
| Vrsta izdelka: | AC - DC napajalni moduli |
| Količina tovarniškega paketa: | 240 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Del # vzdevke: | LD15-23B12R2 LD15-23B12R2-M |
| Teža enote: | 2.081164 oz |
Priljubljena oznake: IRM-15-12, China IRM-15-12 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







