
Gw jtlms1.cm - G5H1-XX510-1
Φv=18.0 ... 30.0 lm, 2200 K (če=60 ma)
Opis
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.CM
Duris® E 2835 združuje dobro učinkovitost in širok kot snopa v kompaktni format (2,8 mm x 3,5 mm). To je ključno za homogene aplikacije za osvetlitev, kjer Duris® E 2835 nikoli ne bo navdušil s svojo zmogljivostjo na sistemski ravni.
Prijave
- Notranja osvetlitev
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2200K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z IESNA LM-80 na voljo
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetleči tok: Typ . 25 lm @ 4000 K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 141 lm/w @ 4000 K

|
Tip
|
Barvna temperatura
|
Luminous tok 1, če=60 ma φv
|
|
Gw jtlms1.cm - G5H1-XX510-1
|
2200 K
|
18.0 ... 30.0 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G7H2-XX58-1
|
2700 K
|
21.0 ... 31.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G7H2-XX57-1
|
3000 K
|
21.0 ... 31.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G8H2-XX56-1
|
3500 K
|
22.5 ... 31.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G9H4-XX55-1
|
4000 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G9H4-XX53-1
|
5000 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G9H4-XX52-1
|
5700 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
|
Gw jtlms1.cm - G9H4-XX51-1
|
6500 K
|
24.0 ... 34.5 lm
|
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2200 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 8.79 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 26.3 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 60 mA |
| Vf - napetost naprej: | 2.96 V |
| Ocena moči: | 180 MW |
| Dolžina: | 3,5 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | Gw jtlms1.cm |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | MID - napajalne LED |
| Del # vzdevke: | Q65113A2635 |
Priljubljena oznake: gw jtlms1.cm - G5H1 - xx510-1, China GW JTLMS1.CM-G5H1-XX510-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







