
Ga pslr31.13 - jqjs-a1a2-1
Φv=48.4 ... 61.0 lm (če=150 ma)
Opis
GA PSLR31.13 Duris® S 5 Kompaktna, srednja - Power Duris® S 5 LED z industrijskim standardnim 3030 paketom, ki ima visoko učinkovitost, kakovost barve in dolgo življenjsko dobo. Idealna izbira za notranje splošne razsvetljave.
Prijave
- Arhitektura
- Arhitektura / vrtna razsvetljava (LED & Laser)
- Medicinska osvetlitev
- razsvetljava razpoloženja
- Foto terapija
Značilnosti:
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetleči tok: Typ . 55 lm
- svetlobna učinkovitost: tip . 59 lm/w
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 610 nm |
| Barva osvetlitve: | Jantar |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 53 LM |
| Ocena moči: | 940 MW |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 0,6 mm |
| Dolžina: | 3 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 16.3 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Širina: | 3 mm |
| Del # vzdevke: | Q65113A1498 |
Priljubljena oznake: GA PSLR31.13 - jqjs - A1A2-1, China GA PSLR31.13-JQJS-A1A2-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







