
Gw jclps2.em - H3H8-A131-1-2
Φv=31.5 ... 40.5 lm, 6500 K (če=65 ma)
Opis
Duris ® E 3 GW jClps2.em (Gen 2)
Predstavitev nove generacije - 2 Duris® E 3, ki združuje večjo učinkovitost in večji tok v kompaktni industriji - združljiv faktor obrazca (3,0 mm x 1,4 mm). Popolnoma primerno za različne homogene osvetlitvene aplikacije, kot so linearna osvetlitev, pa tudi na vitko oblikovanje aplikacij.
Prijave
- luči območij
- Downlights/Spotlights
- naknadno vgradnjo svetilk
- razsvetljava razpoloženja
- tablična svetilka
Lastnosti
- Paket: paket belega SMT, barvna razpršena silikonska smola
- Typ. Sevanje: 120 stopinj (Lambertian Emter)
- Barvna temperatura: 2700K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 2)
- svetlobni tok: Typ . 33.7 lm @ 4000K
- svetlobna učinkovitost: Typ . 182 lm/w @ 4000K

|
Tip |
Barvna temperatura |
Luminous tok 1, če=65 ma φv |
|
Gw jclps2.em - H1H8-A838-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H1H8-XX58-1-2 |
2700 K |
28.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H2H8-A737-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H2H8-XX57-1-2 |
3000 K |
30.0 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A636-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX56-1-2 |
3500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A535-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX55-1-2 |
4000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A333-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX53-1-2 |
5000 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A232-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX52-1-2 |
5700 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-A131-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
|
Gw jclps2.em - H3H8-XX51-1-2 |
6500 K |
31.5 ... 40.5 lm |
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | |
| Paket / primer: | 3014 |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 9.08 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 27.5 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej tok: | 65 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.85 V |
| Ocena moči: | 200 MW |
| Dolžina: | 3,03 mm |
| Širina: | 1,35 mm |
| Višina: | 0,7 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Serija: | Gw jclps2.em |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| 10000 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Duris |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Del # vzdevke: | Q65112A8486 |
Priljubljena oznake: gw jclps2.em - H3H8 - A131-1-2, China GW JCLPS2.EM-H3H8-A131-1-2 Proizvajalci, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







