
AS8579-AST
Kapacitivni vmesniki senzorjev na dotik
Opis
AS8579 je kapacitivni senzor, ki zazna spremembo zmogljivosti v različnih aplikacijah. Kapacitivni senzor meri relativno spremembo impedance (RealCapSense, zaradi našega načela merjenja), odvisno od vezja. To se lahko uporablja za odkrivanje človeka in tudi številne druge aplikacije.
IC zajema tok kovinskega predmeta in uporablja algoritme za določitev kapacitivnih in uporovnih informacij (impedanca). Te informacije lahko preberete prek vmesnika SPI, ki ga je mogoče uporabiti tudi za konfiguracijo IC.
Ta senzor z visoko natančnostjo podpira tudi množico diagnostičnih značilnosti, ki ustrezajo standardnim funkcionalnim varnostnim zahtevam do ASIL B. Kapacitivno zaznavanje IC je posebej zasnovano tako, da deluje pod visokimi elektromagnetnimi motnjami (EMC).
S tem pristopom se senzor lahko loči v rokah - na aplikaciji, če se na primer dotakne ali ne.
AS8579 je na voljo v paketu SSOP24 in deluje pri napajalni napetosti 5 V.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Kapacitivni senzorji na dotik |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Vrsta senzorja: | Kapacitivnost - do - digitalni pretvornik |
| Število kanalov: | 10 kanal |
| Vrsta vmesnika: | Digital, SPI |
| Paket / primer: | SSOP-24 |
| Dimenzije: | 8,2 mm x 5,3 mm x 1,86 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Kvalifikacija: | Aec - q100 |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Delovna napajalna napetost: | 5 V |
| Vrsta izdelka: | Senzorji na dotik |
| Serija: | AS8579 |
| Količina tovarniškega paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | Senzorji |
| Napajalna napetost - max: | 5.2 V |
| Napajalna napetost - min: | 4.8 V |
| Slog odpovedi: | SMD/SMT |
| Del # vzdevke: | 510210005 Q65114A1244 |
Priljubljena oznake: AS8579-AST, Kitajska AS8579-ASST proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







