
Ga qsspa1.23 - ktlp-a3a5-1
Φv=97.0 ... 121.0 lm (če=350 ma)
Opis
OSCONIQ® P 3030 GA QSSPA1.23 Družinska LED OSCONIQ P 3030 prihaja z znano vrhunsko robustnostjo, visoko zanesljivostjo, dolgo življenjsko dobo, nizko toplotno odpornostjo. Kompakten in preizkušen paket 3 mm x 3 mm in ustanovljen odtis. Odlično reševanje aplikacij, ki zahtevajo visoko učinkovitost in dolgo življenjsko dobo.
Prijave
- Kmetijstvo in vrtnarstvo
- zabava
- Notranja osvetlitev
- zunanja in industrijska razsvetljava
Lastnosti
- Paket: SMD epoksi paket
- Typ. Sevanje: 120 stopinj
- Vzdrževanje lumena: Rezultati preskusov v skladu z Iesna LM-80 na voljo
- ESD: 8 kV ACC. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, razred 3B)
- svetleči tok: Typ . 109 lm
- svetlobna učinkovitost: tip . 142 lm/w
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | AMS OSRAM |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| Izdelek: | Amber LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1212 (3030 metrika) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 617 nm |
| Barva osvetlitve: | Jantar |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 119 LM |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.18 V |
| Ocena moči: | 760 MW |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije objektiva: | 2,73 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | GA QSSPA1.23 |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | AMS OSRAM |
| Višina: | 0,75 mm |
| Dolžina: | 3 mm |
| Svetlobna intenzivnost: | 33,6 CD |
| Največja delovna temperatura: | + 125 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| 900 | |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Osconiq |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 130 stopinj |
| Širina: | 3 mm |
| Del # vzdevke: | Q65113A1868 |
Priljubljena oznake: Ga QSSPA1.23 - KTLP - A3A5-1, China GA QSSPA1.23-KTLP-A3A5-1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







