
MP-1616-2103-18-90
Bele LED White 1800 K 90-CRI, serija MP-1616
Opis
Značilnosti:
• Širok kot gledanja: 135 stopinj
• Ciljna barva vroče lumena
• 1,63W največja delovna vhodna moč
• Kompakten: 1,6 mm x 1,6 mm
• Visoka učinkovitost: do 143 lumnov na vat
• Široka izbira barv: 1800K-6500K
• 6V vhod
• Združljivo z opremo za samodejno namestitev
• Združljiv z infrardečim postopkom spajkanja
• ROHS in dosegljivi
Prijave
• Nadomestne svetilke
• Osvetlitev plošče
• Slabe luči • Osvetlitev zaliva
• Arhitekturna razsvetljava
• Osvetlitev kanalov
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1616 (4040 metrik) |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 1800 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 66 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - CRI: | 90 |
| Ogled kot: | 135 deg |
| Če - naprej tok: | 150 Ma |
| VF - napetost naprej: | 6.2 V |
| Ocena moči: | 930 MW |
| Dolžina: | 1,6 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Višina: | 0,9 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije objektiva: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Oblika objektiva: | Kvadrat |
| Preglednost leč: | Razpršeno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,002356 oz |
Priljubljena oznake: MP-1616-2103-18-90, Kitajska MP-1616-2103-18-90 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:CXM-3-30-90-18-AC40-F5-3
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







