
SST - 10-B-B90-Q450
Enojne barvne LED modra oddaja LED 450 nm, serija SST-10
Opis
Značilnosti:
• LED modra z visoko močjo z najvišjo valovno dolžino 450 nm
• Wall - Vtična učinkovitost: Typ . 57% @350MA
• 90 ali 130 stopinj gledanja pri 50% IV
• Nizka toplotna odpornost
• Vgrajen - v zaščitni vrednosti ESD
• ROHS in dosegljivi
Prijave
• vrtnarstvo / rasti
• Osvetlitev naglasa in učinka
• Arhitekturna razsvetljava
• Oddaljeni - fosfor
• Osvetlitev
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Modre LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1414 (3535 metrika) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 450 nm |
| Barva osvetlitve: | Modro |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 590 MW |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 3 V |
| Ocena moči: | 5 W |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije objektiva: | 2,6 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Višina: | 1,9 mm |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 115 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 500 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 90 stopinj |
| Širina: | 3,45 mm |
| Teža enote: | 0,052399 oz |
Priljubljena oznake: SST - 10 - B-B90-Q450, China SST-10-B-B90-Q450, dobavitelji, tovarna
Naslednji:SST - 10-R-B130-G630
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







