
Opis
Luminusove naprave CXM - 6/9/14 Generacija 4 COB bele LED so visoke LED diode gostote toka, ki zagotavljajo večjo učinkovitost z zmanjšano porabo energije. Te LED -ove LED imajo korelirano barvno temperaturo (CCT) 2400K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K in 6500K. Bele LED CXM-6/9/14 ponujajo odlično enotnost optične emisije in barvo nad konsistenco kota, izjemno dolgoročno barvno stabilnost in vrhunsko toplotno prevodnost za enakomerno širjenje toplote. Te LED -mad za COB 4 generacije 4 so skladne z ROHS/Reach in UL prepoznajo. Tipične aplikacije vključujejo navzdol, razsvetljavo trgovine, arhitekturno in posebnost, gostoljubje, ulično razsvetljavo, razsvetljavo tunelov in luči v središču pozornosti.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 3000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 665 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 300 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 36 V |
| Ocena moči: | 5 W |
| Dolžina: | 13,5 mm |
| Širina: | 13,5 mm |
| Višina: | 2,24 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 120 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 6,3 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | CXM-6 Gen 4 |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 400 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Mid - napajalne LED |
Priljubljena oznake: CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3, Kitajska CXM-6-30-90-36-AC40-F5-3 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







