
CXM-7-40-80-36-AA00-F2-3
Bele LED-bele 4000 K 80-CRI, serija CXM-7
Opis
Značilnosti:
• Tipični izhod in učinkovitost z visokim lumenom
• nad 720 LM, 125 LPW @ 3000K, 25 ° C
• Več kot 780 LM, 137 LPW @ 5000K, 25 ° C
• Popolna območja CCT 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K in 6500K
• 80 ali 90 cri min. do 95 min. v topli beli
• 3 SDCM barvna natančnost
• Odlična enotnost optičnih emisij in barva nad konsistenco kota
• Izjemna dolgoročna stabilnost barv
• Vrhunska toplotna prevodnost za enakomerno širjenje toplote
• Okolju prijazen: ROHS in doseganje ustreznih
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Nevtralno bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 4000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 700 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 160 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 36 V |
| Ocena moči: | 5.8 W |
| Dolžina: | 13 mm |
| Širina: | 13 mm |
| Višina: | 1,37 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 7,5 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Serija: | XNOVA |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| LED velikost: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 400 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,213004 oz |
Priljubljena oznake: CXM-7-40-80-36-AA00-F2-3, Kitajska CXM-7-40-80-36-AA00-F2-3 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:SST - 10-G-B130-E530
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







