
Opis
Značilnosti:
• ZELENA LED z visoko močjo z najvišjo valovno dolžino 530nm
• Wall - Vtična učinkovitost: Typ . 23% @350MA
• 90 ali 130 stopinj gledanja pri 50% IV
• Nizka toplotna odpornost
• Vgrajena - v zaščitni vrednosti ESD
• ROHS in dosegljivi
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Luminusove naprave |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Zelene LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 1414 (3535 metrika) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 527 nm |
| Barva osvetlitve: | Zeleno |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 190 MW |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 3.4 V |
| Ocena moči: | 5 W |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije leč: | 2,6 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Znamka: | Luminusove naprave |
| Konfiguracija: | Kvadrat |
| Višina: | 1,9 mm |
| Dolžina: | 3,45 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 115 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 130 stopinj |
| Širina: | 3,45 mm |
| Teža enote: | 0,041226 oz |
Priljubljena oznake: SST - 10 - G-B130-E530, Kitajska SST-10-G-B130-E530, dobavitelji, tovarna
Naslednji:SST - 10-R-B130-F630
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







