
Opis
Luxeon 3014 ima kompaktno velikost paketa 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm - idealno za doseganje enotnega svetlobnega izhoda, kjer je prostor omejen, kot so linearne aplikacije, razsvetljava cevi in signalizacije. Luxeon 3014 je vroča - barva, usmerjena na temperaturo stičišča 65 stopinj, kar zagotavlja barvno doslednost in izpolnjuje standarde ANSI v obratovalnih pogojih.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Lumiledi |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 3014 |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 20 lm |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 90 |
| Ogled kot: | 116 stopinj |
| Če - naprej Current: | 60 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 3.1 V |
| Ocena moči: | 180 MW |
| Dolžina: | 3 mm |
| Širina: | 1,4 mm |
| Višina: | 0,75 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Oblika objektiva: | Pravokotna |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | Luksuon 3014 |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Lumiledi |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Trgovsko ime: | Luksuon |
| Tip: | Mid - napajalne LED |
| Teža enote: | 0,401976 oz |
Priljubljena oznake: L130-2790001400001, Kitajska L130-2790001400001 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:L1HX-2780200000000
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







