
XHP70B-0000-000-0D0BN20E1
Enobarvne LED -LED Rdeča LED
Opis
SMD LED so pakirane v paketu v industrijskem standardnem paketu. Te LED -ove diode imajo visoko zanesljivost in so zasnovane tako, da delujejo v širokem obsegu okoljskih razmer. Ta funkcija visoke zanesljivosti je v idealnem primeru primerna za uporabo v pogojih uporabe osvetlitve. Zaradi širokega gledanja so te LED -jev idealno primerne za črke kanala ali splošno osvetlitev ozadja in Illumina - aplikacije. Ravna površina, ki oddaja, omogoča, da se te LED lažje parijo z lahkimi cevmi.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Rdeče LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | PLCC-2 |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 624 nm |
| Barva osvetlitve: | Rdeča |
| Svetlobna intenzivnost: | 450 mcd |
| Če - naprej Current: | 20 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 2.1 V |
| Ocena moči: | 130 MW |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Oblika objektiva: | Pravokotna |
| Preglednost leče: | Non - razpršeni |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Višina: | 1,3 mm |
| Dolžina: | 2,7 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| VR - Povratna napetost: | 5 V |
| Širina: | 2 mm |
Priljubljena oznake: XHP70B-0000-0D0BN20E1, Kitajska XHP70B-0000-0000-0D0BN20E1 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:Clm3c - rkw - cuavbaa3
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







