
Xegabl - H0-0000-000-00000000p3001
Enojne barvne LED modra LED 465 - 485 nm73.9lm xlamp xeg
Opis
Xlamp® Element G (xe - g) LED so prelomne rešitve za barvo - mešalne razsvetljave, ki zahtevajo visoke ravni svetlobe in popoln nadzor nad spektralno vsebino. XLAMP XE - G LED so na voljo v 17 različnih barvah in celotnem portfelju belih možnosti, kar proizvajalcem razsvetljave omogoča brez primere prilagodljivosti za spremembo in optimizacijo svetlobnih lastnosti njihovega izdelka. Novi Xe - g 2,05 x 1,6 mm paket odtisov vključuje industrijo - vodilna kombinacija funkcij LED v tem velikosti, vključno z veliko izolirano toplotno ploščico, zaščito ESD in minimalnim razmikom med LED čipom in robom paketa.
Platforma XE - G je skladna med vsemi barvami v ključnih LED parametrih, vključno z velikostjo paketa, odtisom PCB, orientacijo anode/ katode, velikostjo optičnega vira, optičnim virom in zaščito ESD. Ta skladnost olajša ponovno uporabo jedrnih elementov oblikovanja, kot so PCB in optika, v širokem obsegu modelov.
Xlamp Element G (xe - g) LED so optimizirane za usmerjene razsvetljave, ki imajo koristi od več - barvnih LED modelov, vključno z zaprtimi, arhitekturnimi, zabavnimi in poprodajnimi avtomobilskimi avtomobili.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Modre LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 0806 (metrika 2016) |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 485 nm |
| Barva osvetlitve: | PC modra |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 73,9 LM |
| Če - naprej Current: | 1 A |
| VF - Napadalna napetost: | 2.9 V |
| Ocena moči: | 3 W |
| Barva objektiva: | Brezbarven |
| Dimenzije objektiva: | 1,27 mm x 1,4 mm |
| Oblika objektiva: | Pravokotni |
| Preglednost leč: | Jasno |
| Serija: | Xlamp Element g |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Višina: | 1,0 mm |
| Dolžina: | 2,05 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 3000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 125 stopinj |
| Širina: | 1,6 mm |
Priljubljena oznake: Xegabl - H0 -} 0000-000-000000003001, Kitajska Xegabl-H0-0000-0000-000000001001 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







