
Xbdred-00-0000-000000401
Enobarvne LED -LED Rdeče LED 620 - 630 nm, xlamp xb - d serija
Opis
XLamp® XB - D LED prinaša naslednje - uspešnost generacije, ceno in velikost v vseh aplikacijah LED osvetlitve. Odtis XB - d's omogoča manjše modele z gosto pakiranimi nizi za boljše mešanje svetlobe in koncentracijo. XB - D deli skupni odtis in enotno zasnovo paketov v vseh belih in barvnih konfiguracijah, s poenostavitvijo plošče in optičnih modelov za številne LED sisteme. XB - d je optimiziran za dramatično nižje stroške sistema v kateri koli osvetlitvi, od notranje in zunanje razsvetljave do arhitekturne in prometne razsvetljave.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Enobarvne LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Rdeče LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | SMD-2 |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 630 nm |
| Barva osvetlitve: | Rdeča |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 52 LM |
| Če - naprej Current: | 350 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 2.17 V |
| Ocena moči: | 3 W |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 2,18 mm |
| Oblika objektiva: | Kupola |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | Xb - d rdeče |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Višina: | 1,84 mm |
| LED velikost: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Dolžina: | 2,45 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 150 C |
| Vrsta izdelka: | Enobarvne LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 1000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tradename: | Xlamp |
| Tip: | Enobarvne LED |
| Ogled kot: | 140 stopinj |
| VR - Povratna napetost: | 5 V |
| Širina: | 2,45 mm |
| Teža enote: | 0,040136 oz |
Priljubljena oznake: xbdred-00-0000-000000401, Kitajska XBDRED-0000-000000401 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







