
Opis
LED matrika XLamp® CXA1830 razširi družino Cree LED -a z več matriki z več matriki na manjši, enostavni platformi. Z zanesljivostjo LED -osvetlitve XLAMP LED, majhna, enakomerna površina CXA1830 omogoča tako usmerjene kot nesmerne razsvetljave, vključno z zasnovo svetilk in modelov svetilke. Na voljo v dvostopenjski, 3-stopenjski in 4-stopenjski barvni konsistenci in z 14-mm optičnim virom, CXA1830 prinaša nove ravni toka in učinkovitosti na ta faktor. Vodnik za oblikovanje družine CX družine ponuja osnovne informacije o zahtevah za uspešno uporabo LED CXA1830 v modelih svetilk.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 5000 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 3440 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Če - naprej Current: | 800 Ma |
| VF - Napadalna napetost: | 35 V |
| Ocena moči: | 28 W |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 14 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | CXA1830 |
| Embalaža: | Cev |
| Znamka: | Cree LED |
| LED velikost: | 17,85 mm x 17,85 mm x 1,7 mm |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 100 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
| Teža enote: | 0,203845 oz |
Priljubljena oznake: CXA1830-0000-000N0HT450G, CXA1830-0000-000N0HT450G Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







