
Opis
Družina XLamp® CMB prinaša industrijo - vodilna gostota in učinkovitost lumena v paketu in velikosti LES Cree LED. Če uporabite najnovejšo platformo tehnologije COB, družina CMB zagotavlja ne - kompromisno nadgradnjo uspešnosti na obstoječe družine izdelkov CXA, CXB in CMA, medtem ko z njimi ohrani mehansko in optično združljivost. Xlamp CMB LED so optimizirani za vrhunske notranje razsvetljave, vključno s progo, točko in navzdol, pa tudi zunanjo razsvetljavo.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | LED -LEDE COB |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | Cob - čip - na - plošči |
| Barva osvetlitve: | Toplo bela |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 2700 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 939 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 115 deg |
| Če - naprej Current: | 200 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 36 V |
| Ocena moči: | 7 W |
| Dolžina: | 13,35 mm |
| Širina: | 13,35 mm |
| Višina: | 1,15 mm |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Barva objektiva: | Rumena |
| Dimenzije leč: | 6 mm |
| Oblika objektiva: | Okroglo ravno |
| Preglednost leče: | Jasno |
| Serija: | Cmb |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | Cree LED |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 400 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z nizko močjo |
Priljubljena oznake: CMB1306-0000-000N0H0A27G, CHITA CMB1306-0000-000N0H0A27G Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji:CXA1820-0000-000N0HQ440G
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







