
Opis
JE LED JES® razširjajo vodilni portfelj LED -led razsvetljave Cree na širši nabor aplikacij. LED serije J Series 2016 združuje visoko kakovostno in odlično vrednost v tankem, kompaktnem paketu. LED serije J Series 2016 je optimiziran za kompaktne razsvetljave, kjer je gladki videz kritičen, kot so linearne svetilke, navzdol, kari in luči na plošči.
Lastnosti
• Velikost, združljiva z industrijo: 2,0 x 1,6 x 0,5 mm
• 3 -V konfiguracija
• pretok in kromatičnost pri 25 stopinjah
• Na voljo 6500 K - 2200 K ANSI CCTS
• Na voljo 80, 90 in 95 CRI
• ROHS in dosegljivi
• Ul® prepoznana komponenta (E495478)
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | 0806 (metrika 2016) |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 6500 K |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 24 lm |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 80 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 60 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 3 V |
| Ocena moči: | 180 MW |
| Dolžina: | 2 mm |
| Širina: | 1,6 mm |
| Višina: | 0,52 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 105 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Dimenzije leč: | 1,75 mm x 1,35 mm |
| Oblika objektiva: | Pravokotna |
| Preglednost leče: | Razpršeno |
| Serija: | JB2016B 3V P razred |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 5000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | LED z visoko močjo |
Priljubljena oznake: JB2016BWT - p - H65EA0000 -} N0000001, Kitajska JB2016BWT - P-H65EA00-N0000001, dobavitelji, tovarni
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







