
Clm2c - bca - cwbya453
Bele LED bele 8.2 - 10.7 lm
Opis
CLA1B je pakiran v industrijskem standardnem odtisu. Z izboljšanim paketom za zagotavljanje visoke zanesljivosti in zmogljivosti. Zasnovani so tako, da delujejo v najrazličnejših okoljskih razmerah. Ta funkcija visoke zanesljivosti je v idealnem primeru primerna za uporabo v pogojih uporabe osvetlitve. Zaradi širokega gledanja - kot naredi te LED v idealnem primeru primerne za linearno razsvetljavo, razsvetljavo na plošči in splošne osvetlitvene aplikacije.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Cree LED |
| Kategorija izdelka: | Bele LED |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Bele LED |
| Slog pritrditve: | SMD/SMT |
| Paket / primer: | PLCC-4 |
| Barva osvetlitve: | Hladno belo |
| Valovna dolžina/barvna temperatura: | 8300 K |
| Svetlobna intenzivnost: | 2.8 CD |
| Svetlobni tok/sevalni tok: | 6.3 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja - cri: | 75 |
| Ogled kot: | 120 stopinj |
| Če - naprej Current: | 30 mA |
| VF - Napadalna napetost: | 3.2 V |
| Ocena moči: | 304 MW |
| Dolžina: | 3,2 mm |
| Širina: | 2,8 mm |
| Višina: | 1,9 mm |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Največja delovna temperatura: | + 100 C |
| Barva objektiva: | Tonirano |
| Oblika objektiva: | Pravokotni |
| Embalaža: | Kolut |
| Embalaža: | Rezan trak |
| Embalaža: | Mousereel |
| Znamka: | Cree LED |
| Občutljivo na vlago: | DA |
| Vrsta izdelka: | Bele LED |
| Količina tovarniškega paketa: | 2000 |
| Podkategorija: | LED |
| Tip: | MID - napajalne LED |
| VR - Povratna napetost: | 5 V |
Priljubljena oznake: clm2c - bca - cwbya453, Kitajska Clm2c - BCA - proizvajalci Cwbya453, dobavitelji, tovarna
Naslednji:Cla1b - wkw - xe0f0503
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







