
FCA15008_G2 - Rose - UV-M
LED leče in sklopi Sklop pravokotnika 0 Položaj
Opis
G2 - Rose - UV-M ~ 25 stopinj Srednji žarek. Sklop s črnim držalom in namestitvenim trakom.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | LEDIL |
| Kategorija izdelka: | LED leče in sklopi |
| Omejitve pošiljanja: |
Mouser trenutno ne prodaja tega izdelka v vaši regiji. |
| ROHS: | Podrobnosti |
| REACH - SVHC: | Podrobnosti |
| Vrsta izdelka: | LED leče |
| Tip: | Sklop leč |
| Za uporabo z: | Ledgin, Nichia |
| Ogled kot: | 23 deg, 26 stopinj |
| Embalaža: | Kolut |
| Znamka: | LEDIL |
| Višina: | 12,86 mm |
| Dolžina: | 21,57 mm |
| Količina tovarniškega paketa: | 180 |
| Slog: | Kvadrat |
| Podkategorija: | LED osvetlitev |
| Slog odpovedi: | Zatič, trak |
| Širina: | 21,57 mm |
| Teža enote: | 0,134394 oz |
Priljubljena oznake: FCA15008_G2 - Rose - UV - m, Kitajska FCA15008_G2 - Proizvajalci Rose-UV-M, dobavitelji, tovarna
Naslednji:Cn11771_iris - m
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







