
Cs15418_strada - ip-2x6-scl
LED leče in sklopi Skupina pravokotnika 12 položaj
Opis
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | LEDIL |
| Kategorija izdelka: | LED leče in sklopi |
| Vrsta izdelka: | LED leče |
| Tip: | Sklop leč |
| Za uporabo z: | Bridgelux, Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Philips, Seul, Samsung |
| Embalaža: | Pladenj |
| Znamka: | LEDIL |
| Višina: | 9,6 mm |
| Dolžina: | 173 mm |
| Količina tovarniškega paketa: | 40 |
| Slog: | Pravokotnik |
| Podkategorija: | LED osvetlitev |
| Širina: | 71,4 mm |
| Teža enote: | 2.039999 Oz |
|
Aplikacija |
Bridgelux SMD 5050, Duris S8, LH351C, LED BRIDGELUX, LED COMET, LED CREE, LED LG, LED LUMILEDS, LED NICHIA, LED OSRAM, LED PHILIPS, LED SAMSUNG, LED SEOUL, LUXEON 5050, LUXEON T, LUXEON TX, LUXEON V2, LUXEON V, OSCONIQ P 3737, OSLON Square CSSRM2/CSSRM3, OSLON Square PC, QUICK FLUX 2x6 LED XG xxx G7+, RLE 2x6 3000lm HP EXC2 OTD, XHP35 HD, XHP35 HI, XP-L HD, XP-L HI |
|
|
Povezani predmeti |
LH181B, LH351B, LH351D, NCSXX19B, NVSW3X9A, NVSW219D, NVSW319B, NVSXE21A, NVSXX19B, NVSXX19C, SMJQ, SMJQ {11} D36W1MX, SMJQ-D36W12Px, XM-L2, XP-G2, XP-G3, XP-L2, XT-E, Z5M1, Z5M2, Z8Y22, Z8Y22P | |
|
|
||
Priljubljena oznake: CS15418_strada - ip - 2x6-scl, Kitajska CS15418_strada-IP-2x6-SCl proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






