
MPM-05-24
AC/DC Power Moduli 5.5W 24V 0,23a Medical Zaprto PS
Opis
Povprečna dobro mpm - 05/10/20/30 in MFM - 05/10/15/20/30 Medicinska ocena AC/DC napajalnike so 5W, 10W, 15W, 20W ali 30W visoke gostote, miniaturne napajalnice, ki se lahko uporabljajo za telo, ki se lahko uporablja za telo, ki se lahko uporablja za telo. Ti povprečni napajalniki v vrtini vključujejo inkapsulirane enote (MPM-05/10/15/20/30) in PCB modele (MFM-05/10/15/20/30), ki imajo širšo delovno temperaturo, večjo učinkovitost in nižjo porabo energije brez obremenitve. Povprečna vodnjaka MPM-05/10/15/20/30 in MFM-05/10/15/20/30 napajalnikov v skladu z IEC/EN60601-1 in ANSI/AAMI ES 60601-1 3 Rd različica Varnostni predpisi, povezani z medicinskimi medicinskimi medicinskimi predpisi. Ti napajalniki imajo 2 x MOPP izolacijske ravni in nizko puščanje toka (manj kot 80 μA).
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | AC/DC napajalni moduli |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izhodna moč: | 5.5 W |
| Vhodna napetost: | 80 Vac do 264 |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Izhodna napetost - kanal 1: | 24 VDC |
| Izhodni tok - kanal 1: | 230 Ma |
| Dolžina: | 45,7 mm |
| Širina: | 25,4 mm |
| Višina: | 21,5 mm |
| Industrija: | Medicinski |
| Serija: | MPM-05 |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Slog primera: | Inkapsulirano |
| Vhodna frekvenca: | 47 Hz do 440 Hz |
| Ureditev obremenitve: | Regulirano |
| Največja delovna temperatura: | + 85 C |
| Najmanjša delovna temperatura: | - 40 C |
| Slog pritrditve: | Skozi luknjo |
| Odprt okvir/priložen: | Zaprto |
| Vrsta izdelka: | AC - DC napajalni moduli |
| Količina tovarniškega paketa: | 270 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Del # vzdevke: | LD05-23B24R2-M |
| Teža enote: | 1.234589 oz |
Priljubljena oznake: MPM-05-24, China MPM-05-24 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







