
Lrs -150-24
Preklopni napajalniki 156W 24V 6.5A 115\/230VAC s stikalom
Opis
Lrs -150 serija je 150W zaprto napajanje z eno-izhodom s 30 mm nizkega profila. Adop vhod 1 15 vac ali 230vac (izbirno s stikalom), celotna serija zagotavlja izhodni voltagelin 12V, 15V.24V.36V in 48V.
Poleg visoke učinkovitosti do 9 0%, zasnova kovinskega ohišja MESH poveča odvajanje toplote -150, da celotna serija deluje iz -30 'c do 70'c do 70'c, ki se dopušča, da se končni sistem ne srečuje s potrošnjo norca, brez 0,5) zahteva. LRS -150 ima popolne zaščitne funkcije in 5G sposobnost protitivilracije; Upoštevana je z mednarodnimi varnostnimi predpisi, kot so TUV BS EN\/EN 62368-1 BSEN\/EN 60335-1, BSEN\/EN 61558-11-2-16, UL 62368-1 in GB4943.1.lrs Resolution Assa severne aplikacije.
| Atribut izdelka | Vrednost atributa |
|---|---|
| Proizvajalec: | Pomeni dobro |
| Kategorija izdelka: | Preklop napajalnikov |
| ROHS: | Podrobnosti |
| Izdelek: | Preklapljanje zalog |
| Izhodna napetostna kanala 1: | 24 VDC |
| Število izhodov: | 1 izhod |
| Izhodna moč: | 156 W |
| Odprt okvir\/priložen: | Zaprto |
| Vhodna napetost: | 85 VAC do 132 VAC, 170 VAC do 264 VAC, 240 VDC do 370 VDC |
| Izhodni tok-kanal 1: | 6.5 A |
| Industrija: | Industrijsko |
| Slog pritrditve: | Plošča |
| Dolžina: | 159 mm (6,26 in) |
| Širina: | 97 mm (3,819 in) |
| Višina: | 30 mm (1,181 in) |
| Serija: | Lrs -150 |
| Odobritve: | En 60950-1, ul 60950-1 |
| Znamka: | Pomeni dobro |
| Skladnost: | En 60950-1, ul 60950-1 |
| Učinkovitost: | 89 % |
| Vhodna frekvenca: | 47 Hz do 63 Hz |
| Ureditev obremenitve: | Regulirano |
| Embalaža: | Obsega |
| Vrsta izdelka: | Preklop napajalnikov |
| Količina tovarniškega paketa: | 40 |
| Podkategorija: | Napajanje |
| Del # vzdevke: | Lm 150-20 b24 lm 150-23 b24r2 lm 150-22 b24 |
| Teža enote: | 1,058 funtov |
Priljubljena oznake: lrs -150-24, Kitajska LRS -150-24 Proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







